Nowe maseczki do twarzy od La Mer. Dlaczego są tak wyjątkowe?

Nowe maseczki do twarzy od La Mer. Dlaczego są tak wyjątkowe?

Nowe maseczki do twarzy od La Mer. Dlaczego są tak wyjątkowe?

Popularność maseczek do twarzy od kilku lat coraz bardziej przybiera na sile. Chociaż są dostępne w sklepach odkąd tylko pamiętamy, teraz sięgamy po nie znacznie częściej niż dziesięć lat temu. Do skoku popularności z pewnością przyczynił się trend pielęgnacji azjatyckiej, przez który maski zadomowiły się w naszych łazienkach na dobre.

ZOBACZ: Foreo UFO rozszerza gamę maseczek do twarzy

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie tygodnia bez zafundowania swojej skórze chociażby jednej maseczki. Aktualnie zachwycamy się Foreo UFO, ale obojętnie nie możemy przejść również obok nowości La Mer…

La Mer – Treatment Lotion Hydrating Mask

Maski La Mer zrobiły na nas wrażenie już samym opakowaniem. To jest niezwykle efektowne, eleganckie i idealnie wpisujące się w estetykę marki. W butelkowozielonej saszetce zamknięta jest maska. I tutaj zaczyna się magia…

Treatment Lotion Hydrating Mask to połączenie Treatment Lotion i maski w płatach – każda maska zawiera około 28 g kultowego lotionu. Unikalne mikro-włókna otulają skórę, aby maska mogła się całkowicie wchłonąć i pozostać na skórze. Dwuwarstwowa maseczka The Hydrating Facial Mask dostarcza suchej i odwodnionej skórze enzymy nawilżające i turmaliny. Natychmiastowo przekazuje skórze wilgoć i ważne substancje odżywcze. Niezwykle skuteczne ekstrakty morskie ograniczają widoczne oznaki starzenia się skóry i wydobywają na światło dzienne promieniującą młodością cerę. Skóra wygląda na bardziej gładką i sprawia wrażenie delikatnej i elastycznej. Działa kojąco i widoczny sposób redukuje zaczerwienienia.

Treatment Lotion Hydrating Mask od La Mer - nowe maseczki do twarzy

La Mer maska

Maski dostępne są w zestawie. Za 6 sztuk trzeba zapłacić 649 złotych. Czy warto? Wszystkie miłośniczki ekskluzywnej marki odpowiadają zgodnie: TAK!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe La Mer

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony