Nie masz wanny? Nie szkodzi. Lush stworzył bomby pod prysznic!

Nie masz wanny? Nie szkodzi. Lush stworzył bomby pod prysznic!

Nie masz wanny? Nie szkodzi. Lush stworzył bomby pod prysznic!

Hurra!

Kosmetyki, a w szczególności bomby do kąpieli, od Lush to chyba jedno z moich większych uzależnień. Chociaż nie należą do najtańszych to nie zniechęca mnie to wcale do ich zakupu i dobrze wiem, że mam tak nie tylko ja. I wiecie co? Moim największym “dramatem” byłoby chyba to, gdybym musiała przeprowadzić się do miejsca, w którym nie byłoby wanny…

ZOBACZ: O tym, jak marka LUSH Cosmetics próbuje ratować naszą planetę

Okazuje się jednak, że i na brak wanny Lush jest w stanie coś zaradzić. I wcale nie chodzi o ich galaretki pod prysznic ani pachnące mydła w kostce.

Lush bomby pod prysznic

Brytyjska marka postanowiła przygotować coś specjalnego dla tych, którzy wanny nie mają. Co powiecie na bomby pod prysznic? Z wyglądu przypominają te do kąpieli, różnicą jest ich rozmiar – te dedykowane pod prysznic są mniejsze. A skoro mniejsze to i tańsze – za jedną trzeba zapłacić ?2.75, czyli przy aktualnym kursie około 13 złotych.

Lush póki co stworzył kilka rodzajów bomb pod prysznic, ale jestem przekonana, że gdy te spotkają się z pozytywnym odbiorem (a spotkają się na pewno!) to asortyment zacznie się powiększać.

Marka nie zostawia swoich fanów bez stosownego tutorialu, w którym zaprezentowała jak wygląda używanie ich nowości. To bardzo proste i z pewnością bardzo przyjemne!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @LUSH / @lushliverpoolstreet / YouTube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony