Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2019 wg Kevina Muprhy

Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2019 wg Kevina Muprhy

Chociaż mogłoby się wydawać, że w kwestii włosów moda się nie zmienia… Nic bardziej mylnego! W poszukiwaniu najmodniejszych fryzur na wiosnę/lato 2019 natknęłyśmy się na propozycje od Kevina Murphy. Jak wyglądają najgorętsze uczesania na ten sezon?

ZOBACZ: Fryzury ślubne – oto 3 najważniejsze trendy na 2019 wg Kevina Murphy!

Modne fryzury 2019 wiosna

Wśród najmodniejszych fryzur w sezonie wiosenno-letnim królują delikatne, swobodne i ultra zmysłowe uczesania. Dodatkowo zbliżająca się majówka sprzyja wygodnym i prostym w wykonaniu stylizacjom. Marka Kevin Murphy przygotowała trzy propozycje fryzur dla współczesnych kobiet. Każdą z nich bez problemu możesz odtworzyć samodzielnie w domu. A to chyba najważniejsze, prawda?

ROMANTYCZNA

Fryzury z warkoczem

Wykonanie fryzury zacznij od dokładnego umycia włosów. Do tego celu użyj linii HYDRATE.ME, która intensywnie nawilży i wygładzi włosy. Następnie lekko osusz je ręcznikiem i spryskaj, zaczynając od nasady, sprayem ANTI.GRAVITY. Dokładnie wysusz włosy i zrób przedziałek po środku głowy, dzieląc włosy symetrycznie. Z każdej strony zapleć dobierany warkocz i podepnij je na karku. Całość wykończy pudrem nadającym objętość POWDER.PUFF. Na sam koniec nadaj włosom naturalnego wyglądu rozciągając lekko pojedyncze pasma z warkoczy.

Wypróbuj: KEVIN.MURPHY HYDRATE.ME Szampon nawilżający 250ml/109 zł; KEVIN.MURPHY HYDRATE-ME.RINSE Odżywka nawilżająca 250ml/109 zł; KEVIN.MURPHY ANTI.GRAVITY.SPRAY 150 ml/119 zł; KEVIN.MURPHY POWDER.PUFF Puder nadający objętość. 14 g/123 zł.

Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2019 wg Kevina Muprhy (FOTO)

SEXY FLEXY

Fryzury fale

Na początku umyj włosy pogrubiającą włosy linią PLUMPING. Następnie nałóż piankę dodającą objętości BODY.BUILDER i dokładnie wysusz włosy trzymając głowę do dołu w celu uzyskania maksymalnej objętości. Podziel włosy na kilka sekcji i nakręć na grube wałki pozostawiające je na około 10 minut. Następnie zdejmij wałki, przeczesz włosy na jedną stronę i utrwal fryzurę z każdej strony elastycznym lakierem SESSION.SPRAY.FLEX.

Wypróbuj: PLUMPING.WASH Pogrubiający szampon do włosów cienkich i wypadających 250 ml/133 zł; PLUMPING.RINSE Odżywka do włosów cienkich i wypadających 250 ml/133 zł; BODY.BUILDER Pianka do włosów 375 ml/119 zł; KEVIN.MURPHY SESSION.SPRAY.FLEX Elastyczny lakier do włosów 400 ml/119 zł.

Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2019 wg Kevina Muprhy (FOTO)

AZJATYCKA KSIĘŻNICZKA

Gładki koczek

Włosy umyj linią SMOOTH.AGAIN i nałóż kurację wygładzającą bez spłukiwania SMOOTH.AGAIN. Żeby maksymalnie wygładzić i nabłyszczyć włosy, susz je w taki sposób, aby strumień powietrza padał na głowę od góry. Dzielimy głowę na dwie trójkątne sekcje tak, aby przedziałek na całej linii był wyraźny. Następnie włosy zwijamy i podpinamy w ciasny koczek pozostawiając końcówki na zewnątrz. Całość spryskujemy lakierem SESSION.SPRAY, który zapewni mocne i długotrwałe utrwalenie fryzury.

Wypróbuj: SMOOTH.AGAIN.WASH Wygładzający oraz regenerujący włosy szampon 250ml/109 zł; KEVIN.MURPHY SMOOTH.AGAIN WASH & RINSE Odżywka wygładzająca 250 ml/109 zł; SMOOTH.AGAIN Kuracja wygładzająca 200 ml/145 zł KEVIN.MURPHY SESSION.SPRAY Mocno utrwalający lakier do włosów
400 ml/119 zł.

Produkty dostępne na: www.hair2go.pl.

Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2019 wg Kevina Muprhy (FOTO)

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Kevin Murphy

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony