Najbardziej pożądany podkład na Instagramie nareszcie dostępny w Sephorze!

Najbardziej pożądany podkład na Instagramie nareszcie dostępny w Sephorze!

Najbardziej pożądany podkład na Instagramie nareszcie dostępny w Sephorze!

Chociaż #FauxFilter od Hudy Beauty nie jest już żadną nowością na świecie, to w Polsce i owszem. Podkład od miesięcy robi prawdziwą furorę na Instagramie, ale u nas (z resztą podobnie jak na całym świecie) jego zdobycie graniczyło z cudem. Ale w końcu jest!

ZOBACZ: Huda Beauty stworzyła korektory. Będą hitem jak podkłady?

Podkład zrobił takie zamieszanie w sferze beauty, że chyba nawet nie spodziewała się tego sama Huda. Wszelkie zapasy magazynowe (a te z pewnością były niemałe) poszły jak świeże bułeczki i w pewnym momencie trzeba było czekać aż powstaną kolejne partie, które będą mogły uzupełnić sklepowe półki.

Huda Beauty podkład

#FauxFilter to kremowy podkład o wysokim poziomie krycia sprawnie ukrywa przebarwienia oraz niewielkie niedoskonałości skóry i sprawi, że zapomnisz o stosowaniu filtrów na portalach społecznościowych.

Formuła nasycona ultra drobnymi pigmentami kryjącego podkładu #FauxFilter stapia się ze skórą i natychmiastowo ukrywa plamy, blizny, przebarwienia i zaczerwienienia. Tekstura wzbogacona olejkiem arganowym i wąkrotką azjatycką o właściwościach nawilżających łatwo się rozciera, nie pozostawia odcinających się smug, daje efekt drugiej, matowej i promiennej skóry.

Podkład można stosować solo lub zmieszany z bazą pod podkład Huda Beauty Complexion Perfection, aby uzyskać bardziej naturalne wykończenie.

Podkład #FauxFilter od Huda Beauty w końcu w Polsce! Gdzie?

Huda Beauty podkład – gdzie kupić?

Kosmetyki Huda Beauty możemy kupić w polskiej Sephorze. W tym momencie dostępnych jest 22 z 30 odcieni i dobrą wiadomością jest to, że wszystkie te, które odpowiadają europejskim karnacjom są na wycięgnięcie ręki. Jesteśmy jednak przekonane, że zapasy wyczepią się szybko, bo nie jedna kobieta ma w planach kosmetyczne zakupy… Cena podkładu to 175 złotych za 35 mililitrów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Huda Beauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony