Moja nowa urodowa obsesja – mokry rozświetlacz

Moja nowa urodowa obsesja – mokry rozświetlacz

Efekt świeżej skóry na wiosnę.

Rozświetlanie to jeden z najgorętszych trendów w makijażu. I chociaż lubimy mat to coraz chętniej podążamy w stronę blasku (nie mylić z błysku!). Skóra ma wyglądać naturalnie, świeżo, promiennie i zdrowo. Czy to najgorętszy trend tego sezonu?

ZOBACZ: [WYWIADY MIZZLE] Sebastian Bukowski: Gdy usłyszysz, że masz ładny podkład, to bądź pewna, że jest albo źle dobrany, albo źle nałożony

Do tej pory najchętniej sięgałam po rozświetlacze w kamieniu, z tymi w kremie było mi trochę nie po drodze. A to wszystko dlatego, że nie widziałam, jak zabrać się za ich aplikacje, żeby makijaż wyglądał dobrze. A wsztstko zmienił jeden produkt…

Rozświetlacz NUDESTIX

Produkt wszedł w moje posiadanie już jakieś pół roku temu, ale po jednym niezbyt udanym podejściu wylądował na dnie szuflady w toaletce. Znalazłam go przypadkiem podczas małych wiosennych porządków i znowu postanowiłam dać mu szansę.

Pędzelek, w który wyposażony jest rozświetlacz Nudestix jest dla mnie całkowicie zbędny. Według mnie jest za bardzo zbity, a nie do końca wprawiona ręka może narobić nim więcej szkód niż pożytku. Są jednak bardzo proste sposoby na nakładanie tego produktu.

Nudestix - Nudies All Over Face Color Bronze + Glow - 119 zł

Jak nakładać rozświetlacz w kremie?

Kremowy rozświetlacz jest ostatnim krokiem w moim makijażu twarzy. Najważniejsze jest “rozgrzanie” produktu na grzbiecie dłoni. Następnie nanosimy go na kości policzkowe, grzbiet nosa i łuk kupidyna, najlepiej przy pomocy gąbeczki do makijażu. Ja używam BeautyBlendera, bardzo podoba mi się efekt, jaki można w ten sposób uzyskać.

Kremowe rozświetlacze śmiało możemy nakładać również palcami. Tego typu produkty bardzo dobrze współgrają z ciepłem dłoni.

ZOBACZ: Efektowny rozświetlacz w rozsądnej cenie? Koniecznie zajrzyj do Inglota!

Nudestix to niejedyny świetny kremowy rozświetlacz dostępny w ofercie polskich perfumerii. W poniższej galerii znajdziecie jeszcze 10 innych propozycji. Być może któryś z nich przypadnie Wam do gustu!

Najlepsze kremowe rozświetlacze - co polecamy?
Bobbi Brown - Glow Stick. To słońce w sztyfcie - ultralekka formuła z łatwością rozprowadza się na skórze, aby pozostawić naturalny, promienny blask. Prosty w obsłudze sztyft jest jak przenośne słońce, a jego blask zostanie z Tobą nawet w nocy. Po nawilżeniu skóry, nałożeniu korektora i podkładu (jeśli są potrzebne), przesuń sztyftem po kościach policzkowych, grzbiecie nosa, czole i podbródku (czyli wszędzie tam, gdzie słońce naturalnie pada na twarz). Wklep produkt palcami, aby połączył się ze skórą. Cena: 175 zł
« 1 z 11 »

zdjęcia: materiały prasowe / Instagram / @Amrezy

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony