Miranda Kerr zdradza swój sposób na piękną skórę

Miranda Kerr zdradza swój sposób na piękną skórę

Miranda Kerr zdradza swój sposób na piękną skórę

Rosie Huntington Whiteley po raz kolejny postanowiła wykorzystać swoje znajomości i podpytać swoją koleżankę z branży o sekrety jej urody. Tym razem padło na Mirandę Kerr, Aniołka Victoria’s Secret oraz świeżo upieczoną mamę.

ZOBACZ: Rosie Huntington Whiteley zdradza swój sposób na perfekcyjny kucyk

Rosie opublikowała wywiad z przyjaciółką na swojej stronie internetowej – Rose INC. A więc… co jest sekretem urody Mirandy Kerr?

Jak o skórę dba Miranda Kerr?

Miranda w wywiadzie zdradziła, że ma obsesję na punkcie pielęgnacji skóry. Niezależnie od tego jak bardzo jest zmęczona lub zajęta, zawsze oczyszcza skórę, tonizuje ją oraz nawilża. To jej rytuał, który wykonuje codziennie rano i wieczorem. Kerr często sięga po produkty złuszczające, m.in. maskę Turmeric Brightening & Exfoliating Mask jej marki KORA Organics. Produkt na bazie naturalnych składników (wśród nich m.in. nasiona róży) świetnie radzi sobie z oczyszczaniem porów oraz pozbyciem się martwych tkanek, a to przyśpiesza odnowę skóry.

Ulubione perfumy Mirandy Kerr

Miranda w rozmowie z Rosie zdradza, że jej pierwszym zapachem był Red Door od Elisabeth Arden. A właściwie były to perfumy, które modelka podkradała swojej mamie. Od dłuższego czasu obie Panie sięgają wyłącznie po naturalne olejki eteryczne. Miranda ma obsesję na punkcie naturalnych produktów, dlatego postanowiła zrezygnować z perfum, które mają w składzie substancje chemiczne.

View this post on Instagram

Multitasking Mumma ?????

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @mirandakerr

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony