Maybelline łączy siły z Pumą! Oto limitowana kolekcja kosmetyków

Maybelline łączy siły z Pumą! Oto limitowana kolekcja kosmetyków

Maybelline łączy siły z Pumą! Oto limitowana kolekcja kosmetyków

Wielkie marki coraz częściej łączą siły i tworzą niezwykle pożądane kolekcje. Jedną z nich jest Puma x Maybelline New York, która jak sama nazwa wskakuje jest efektem kolaboracji Pumy i Maybelline. Dlaczego będziecie chciały mieć te produkty?

ZOBACZ: Fenty Beauty i nowe kosmetyki, które… “wyglądają drogo”

Puma, chociaż kojarzy nam się głównie z odzieżą sportową, nie stworzyła wcale kosmetyków idealnych na siłownię. Zamiast tego pojawiły się piękne odcienie supertrwałej szminki SuperStay Matte Ink, metaliczne kredki do oczu, mascara i przepiękny rozświeltacz. Kolekcja właśnie trafiła do sprzedaży, a my same nie wiemy na co mamy największą chrapkę…

Puma x Maybelline New York – rozświetlacz

Metaliczny rozświetlacz, w supermodnym kolorze to idealny sposób na szybkie wykończenie makijażu. Kompaktowe opakowanie i formuła łatwa w aplikacji sprawia, że rozświetlacz z kolekcji PUMA x Maybelline New York może towarzyszyć kobietom, przez cały dzień, gdziekolwiek są.

Cena: 55,90 zł

Maybelline łączy siły z Pumą! Oto kolekcja kosmetyków!

Puma x Maybelline New York – tusz do rzęs

Tusz do rzęs z kolekcji PUMA x Maybelline New York zwiększa ich objętość i widocznie przedłuża rzęsy, nie pozostawiając przy tym nieestetycznych grudek. Pozostawia efekt podniesionych, zadziornych rzęs, które utrzymują się przez cały dzień. Dzięki specjalnie opracowanej formule, która chroni tusz przed rozmazywaniem, nadąży nawet za najbardziej aktywnymi dziewczynami.  Tusz do rzęs dostępny w kolorze czarnym.

Cena: 33,90 zł

 

Maybelline łączy siły z Pumą! Oto kolekcja kosmetyków!

Puma x Maybelline New York – kredka

Te cztery kredki z podwójną końcówką to wodoodporne, nie rozmazujące się cienie do powiek w wersji matowej i metalicznej. Dzięki formule, która w zależności od sposobu aplikacji i ilości nakładanego produktu, daje inny efekt, z łatwością stworzysz pożądany, streetstylowy look. Wytrzymała formuła, pozwoli cieszyć się wyraźnie podkreślonym okiem na dłużej. Produkt dostępny w odcieniach:

  • Heat&Flash
  • Discipline&Pulse
  • Courage&Goals
  • Warrior&Flow

Cena: 75,90 zł

Puma x Maybelline New York – pomadka

Kolekcja PUMA x Maybelline New York zawiera także cztery nowe odcienie Super Stay Matte Ink?ów. Delikatna formuła i nawet do 16 h trwałości koloru sprawiają, że limitowana edycja kultowych już pomadek w płynie to idealny wybór dla osób szukających modnych kolorów inspirowanych nowojorskim street stylem i trwałości przez cały dzień. Dostępne w odcieniach:

  • Fearless
  • Epic
  • Unstoppable
  • Unapologetic

Cena: 39,90 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Maybelline

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony