Mario Dedivanovic zdradza trik Kim Kardashian na aplikację pudru

Mario Dedivanovic zdradza trik Kim Kardashian na aplikację pudru

Mario Dedivanovic zdradza trik Kim Kardashian na aplikację pudru

Dzięki niemu twarz celebrytki wygląda nieskazitelnie przez cały dzień!

Jednym ze znaków rozpoznawczych Kim Kardashian jest nieskazitelny i zawsze perfekcyjny makijaż. Gwiazda rodzinnego reality show – Keeping Up With The Kardashians – od wielu lat współpracuje z Mario Dedivanovicem, który czuwa nad jej wyglądem nie tylko w przypadku ważnych gal i wyjść, ale również na co dzień.

ZOBACZ: Paleta KKW Beauty x Mario Dedivanovic nie przypadła Ci do gustu?

Mario od czasu do czasu zdradza makijażowe triki, dzięki którym jego muza wygląda perfekcyjnie. Ostatnio podzielił się sposobem nakładania pudru, dzięki któremu skóra, a w szczególności strefa T, pozostanie matowa przez cały dzień.

Jak nakładać puder?

Jeżeli sądziłaś, że omiatanie twarzy dużym pędzlem to sposób, który zapewni Ci całodniową trwałość – niestety jesteś w błędzie. Pędzel, a w szczególności ten puchaty i duży, może jedynie delikatnie zmatowić skórę. Jeżeli potrzebujesz, by makijaż był bardzo trwały, powinnaś przetestować inny sposób. Mario rekomenduje używanie gąbeczki/puszka, który standardowo dołączony jest do pudru. Tak, dokładnie tego, który zawsze wyrzucasz… Dzięki tej metodzie puder zostanie wtłoczony w skórę. Ewentualny nadmiar można zdjąć przy pomocy pędzla.

A teraz coś ciekawszego… Pewnie nie raz zdarzyło Ci się przypudrować twarz w ciągu dnia. Okazuje się, że to błąd! Mario tłumaczy, że tym sposobem, oprócz pozornej likwidacji błyszczenia się skóry, “przesuwamy” cały makijaż i ścieramy podkład. Efekt? Nieestetyczne plamy i nieregularny kolor skóry…

Postaw na… bibułki matujące!

Zamiast pudrować twarz należy sięgnąć po bibułki matujące, które odciągną nadmiar sebum i przez to zmatowią skórę. Bibułki to niewielki wydatek, warto je kupić i nosić przy sobie w torebce.

Zastosujecie się do jego rad?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimkardashian / @makeupbymario

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony