Lip Labs by Bite Beauty, czyli… stwórz swój perfekcyjny odcień szminki!

Lip Labs by Bite Beauty, czyli… stwórz swój perfekcyjny odcień szminki!

Lip Labs by Bite Beauty, czyli… stwórz swój perfekcyjny odcień szminki!

Jeżeli marzysz o odcieniu, którego nie możesz nigdzie znaleźć…

W sumie to mało prawdopodobne, że nie możesz znaleźć swojej wymarzonej szminki (spoglądając np. na ofertę MAC, Inglota lub po prostu wybierając się do Sephory), ale jeżeli lubisz gadżety… Lip Labs by Bite Beauty to coś, co z pewnością Cię zachwyci. W Polsce możesz stworzyć własne perfumy (z pomocą przychodzi Mo61 Perfume Lab), ale nie możesz stworzyć własnej szminki. Ale jeżeli w najbliższym czasie wybierasz się do Nowego Jorku, San Francisco lub Toronto to możesz spełnić swoje marzenie.

ZOBACZ: Estee Lauder – PURE COLOR ENVY PAINT-ON LIQUID LIPCOLOR

Which shade screams your name? #LipLabxBITE | @thicsinthe6ix

A post shared by Bite Beauty (@bitebeauty) on

Lip Labs by Bite Beauty

Moda na personalizację przybiera na sile w roku na rok. Bite Beauty ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzeba do makijażu ust. Szminki, kredki, konturówki, błyszczyki, a nawet maski, scruby i balsamy. Jakiś czas temu postanowili pójść o krok dalej i stworzyli Lip Lab’y, w których każda kobieta może stworzy własny unikatowy odcień szminki.

Jaki kolor szminki?

Do Lip Lab’u trzeba wcześniej umówić się na wizytę.  Podczas spotkania razem ze specjalistą tworzy się indywidualny odcień pomadki. Można wybierać spośród różnych wykończeń – Luminous, Matte i Sheer Cuvée. Wybiera się również zapach pomadki. Wiśnia, mięta, wanilia, mango, fiołek, kokos, jagoda czy świeże owoce cytrusowe? Najpierw powstaje próbka, którą nakładamy na usta. Jeżeli kolor spełnia nasze wymagania – mieszane są ze sobą wybrane odcienie w odpowiednich proporcjach. Następnie przelewane są do formy, po zastygnięciu idealna pomadka umieszczana jest w opakowaniu i trafia do właścicielki.

Ile kosztuje stworzenie własnej pomadki?

Zabawa nie należy do najtańszych. Stworzenie dwóch odcieni pomadek dla jednej osoby to koszt 150 dolarów. Dla porównania – jedna szminka Bite Beauty kosztuje 26 dolarów. Jak widać – przyjemność stworzenia odcienia, którego nie będzie miał nikt inny jest dosyć drogie. Czy warto? Pozostawiamy to Waszej ocenie.

ZOBACZ: NARS – Natural Radiant Longwear Foundation. Moje odkrycie ostatnich tygodni

Zobaczcie, jak wygląda ten interesujący proces!

Zdjęcia: Materiały prasowe Bite Beauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony