Kylie Skin, kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner, dostępne w Polsce!

Kylie Skin, kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner, dostępne w Polsce!

Kylie Skin, kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner, dostępne w Polsce!

Kylie Jenner już dawno temu dołączyła do grona najbardziej wpływowych graczy w branży beauty. Jej marka kosmetyków kolorowych – Kylie Cosmetics – od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie miłośniczek makijażu, a premiery nowych kolekcji najczęściej kończą się całkowitym opróżnieniem magazynów. Kylie nie zamierzała poprzestać na kosmetykach do makijażu i dokładnie rok temu – 22 maja 2019 – zadebiutowała jej druga marka urodowa, tym razem skupiająca się na pielęgnacji. Mowa oczywiście o Kylie Skin.

ZOBACZ: Oto trik Kylie Jenner na idealne rzęsy. Prezentuje go na Kim Kardashian

Kylie Skin w Polsce

Jak już możecie się domyślać – mamy dobre wieści! Dokładnie w pierwszą rocznicę powstania marka zadebiutowała w Europie, w tym oczywiście w Polsce! Od dzisiaj kosmetyki Kylie Skin kupicie w Douglasie!

Kylie Skin Douglas

Moją misją jest pokazać moim fanom, jak codziennie dbam o swoją skórę stosując niedrogie, bezpieczne i skuteczne produkty, których mogą używać kobiety i mężczyźni w każdym wieku. Mam nadzieję, że moja linia kosmetyków stanie się również częścią Twojej codziennej pielęgnacji – twierdzi Kylie Jenner.

Kylie Skin nie testuje produktów na zwierzętach, jest wegańska, bezglutenowa oraz przebadana dermatologicznie. Do najpopularniejszych produktów możemy zaliczyć m.in. piankę do mycia twarzy, peeling do twarzy na bazie łupin orzecha włoskiego czy też lekki krem nawilżający.

Ceny produktów wahają się od 112 do 157 złotych. Skusicie się na testy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kylieskin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony