Kultowy bronzer Hoola od Benefit ma nowe odcienie!

Kultowy bronzer Hoola od Benefit ma nowe odcienie!

Hoola to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych bronzerów na świecie, a przy okazji jeden z największych bestsellerów marki Benefit Cosmetics. Uwielbiany przez kobiety kosmetyk do tej pory występował w dwóch wersjach kolorystycznych – Hoola oraz Hoola Lite.

ZOBACZ: Benefit – Rozświetlająca baza The POREfessional

Hoola bronzer

Hoola to odcień, który z założenia miał pasować wszystkim. I tak było przez długi czas. Bronzer doskonale sprawdzał się zarówno do konturowania twarzy, jak i do jej delikatnego ocieplania. Od dłuższego czasu na rynku jest również Hoola Light, która dedykowana jest posiadaczkom jaśniejszej karnacji. Teraz Benefit postanowił uszczęśliwić posiadaczki ciemniejszej skóry.

View this post on Instagram

Something bronze is coming? ?? #benefit

A post shared by Benefit Cosmetics US (@benefitcosmetics) on

Benefit Hoola

Marka podzieliła się na Instagramie informacją, że kultowy bronzer będzie dostępny w dwóch nowych odcieniach. Hoola Caramel to ciemniejszy brąz wpadający lekko w żółty odcień – coś nam się wydaje, że ta wersja idealnie sprawdziłaby się latem do opalania twarzy. Z kolei Hoola Toasted to już zdecydowanie ciemniejszy brąz, który sprawdzi się u posiadaczek ciemniejszej karnacji.

Nowe bronzery mają trafić do sprzedaży na przełomie lutego i marca. Nie wiemy czy będą dostępne w Polsce, ale z ogromną ciekawością przetestowałybyśmy Hoola Caramel na własnej skórze!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @benefitcosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony