Kultowa mascara Too Faced w urodzinowym wydaniu

Kultowa mascara Too Faced w urodzinowym wydaniu

Better than… No właśnie, co?

Too Faced słynie nie tylko ze swoich świetnych kosmetyków, ale również z odważnych i nieco kontrowersyjnych nazw. Maseczka Glow Job, baza pod makijaż Hangover, no i oczywiście kultowa mascara Better than sex.

ZOBACZ: Najbardziej intrygujący kosmetyk sezonu? Poznajcie Festival Refresh!

Too Faced obchodzi w tym roku dwudziestolecie swojej działalności i właśnie z tej okazji stworzona została specjalna jubileuszowa kolekcja. Wśród brokatowych cieni do powiek, kolorowych pomadek znalazłyśmy nasz ulubiony tusz do rzęs…

Kultowa mascara Better than sex dostała nowe piękne opakowanie i nieco odświeżoną nazwę. Better than birthday sex to dokładnie ta sama formuła, którą pokochały miliony kobiet na świecie. Do zakupu z pewnością zachęci piękne limitowane opakowanie!

Najlepszy tusz do rzęs

Better than sex zawiera najczarniejsze pigmenty, zwiększa objętość, wydłuża, podkręca rzęsy dając wielowymiarowy, ekstremalny efekt. Szczoteczka w kształcie klepsydry, zainspirowana linią kobiecego ciała, umożliwia wielowymiarowym włóknom dotarcie do każdej rzęsy i pokrycie ich kolorem czarnym jak węgiel. Tusz jest dostępny w Polskiej Sephorze i kosztuje 105 złotych. My mocno trzymamy kciuki, żeby pojawiła się również urodzinowa wersja mascary. Wtedy na pewno nie odpuścimy sobie zakupu….

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @toofaced

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony