Kosmetyki na Zalando? Już niedługo zrobimy zakupy!

Kosmetyki na Zalando? Już niedługo zrobimy zakupy!

Kosmetyki na Zalando? Już niedługo zrobimy zakupy!

Z czym kojarzy Wam się Zalando? Nam przede wszystkim z ogromnym wyborem, najlepszymi markami oraz darmową dostawą i zwrotami. Brzmi idealnie? Teraz będzie jeszcze lepiej! Do tej pory nie mogłyśmy tam kupić kosmetyków, ale lada moment ma się to zmienić. Kto czeka razem z nami?

ZOBACZ: Kosmetyki Anastasia Beverly Hills przedpremierowo w Polsce!

Zalando kosmetyki

Zalando rozpoczyna sprzedaż kosmetyków online w Polsce i Austrii. Asortyment kosmetyków dla kobiet i mężczyzn pojawi się w tych krajach przed Świętami Bożego Narodzenia.

Oferta kosmetyczna dla kobiet została wprowadzona na rynek niemiecki latem tego roku. W tym momencie Zalando poszerza sprzedaż kosmetyków o produkty dla mężczyzn do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów składające się z 1500 artykułów 25 marek.

Ta nowa kategoria pozwoli konsumentom na stworzenie pełnej stylizacji, od ubrań po sam makijaż. Wykorzystując technologie pozwalające dobierać spersonalizowane porady do potrzeb każdego z klientów, Zalando sprawi, że będzie to dodatkowo bardzo proste. Tym samym Zalando konsekwentnie realizuje swoją misję wiodącej platformy modowej i lifestyle’owej, która dostosowuje się do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Zalando

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony