Kosmetyki Lime Crime nareszcie dostępne w Polsce!

Kosmetyki Lime Crime nareszcie dostępne w Polsce!

Wybór kosmetyków na polskim ryku ciągle się poszerza. O ile jeszcze kilka lat temu mogłyśmy nieco narzekać, tak powoli przestajemy mieć na co. Anastasia Beverly Hills, Fenty Beauty, Becca, Milk Makeup… To tylko kilka marek, które w ostatnim czasie zasiliły półki popularnych perfumerii. Okazuje się, że na tym nie koniec…

ZOBACZ: Kolejna pożądana marka kosmetyków organicznych dostępna w Polsce!

Lime Crime w Polsce

Marki Lime Crime z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnej miłośniczce kosmetyków do makijażu. Z pewnością co najmniej raz widziałyście palety lub równie popularne pomadki – chociażby na YouTube czy na Instagramie.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Jeżeli do tej pory sprowadzałyście kosmetyki tej marki zza granicy – już nie musicie. Od kilku dni można zamawiać je w sklepie internetowym Douglas! Kosmetyki dostępne są wyłącznie online, ale być może już lada moment pojawią się w perfumeriach stacjonarnych.

Lime Crime Polska

Dobre wiadomości dotyczą również cen kosmetyków. Za paletę Venus XL trzeba zapłacić 239 złotych, za Venus XL 2 – 255 złotych. Palety Venus z 8 cieniami kosztują 165 złotych, natomiast szminki Matte Velvetines – 85 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Lime Crime

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony