Kosmetyki IGK nareszcie w Polsce!

Kosmetyki IGK nareszcie w Polsce!

Jedne marki żegnają się z Polską, inne dopiero się witają. Dopiero co pisałyśmy Wam o koreańskich markach, które znikają z Sephory. Perfumeria zapewnia jednak rekompensatę i wprowadza do swojej oferty kolejny pożądany brand.

WIĘCEJ INFORMACJI: Te marki znikają z polskiej Sephory. Czego nie znajdziemy na sklepowych półkach?

IGK nareszcie w Polsce!

Tak, Sephora poszerzyła swoją ofertę o kosmetyki do włosów IGK! Marka na pewno jest doskonale znana wszystkim fankom instagramowych kosmetyków. IGK słynie nie tylko ze świetnych produktów, ale również pięknych opakowań, które aż proszą się o małą sesję zdjęciową (tak, jesteśmy uzależnione od Instagrama!).

– Uważamy, że Twoje pierwsze wrażenie powinno trwać dłużej niż przewinięcie zdjęcia na instagramie. Dlatego, że Twoje włosy są tak zmienne jak Twoje życie – musisz mieć kilka opcji. Twój look musi trwać od momentu wyjścia na wybieg po podróż samolotem, od wyjścia do biura po szalone after-party po pracy. Musisz się czuć jak w domu w każdym miejscu w jakim aktualnie się znajdujesz – dlatego właśnie stworzyliśmy IGK, produkty, które żyją razem z Tobą – czytamy na stronie Sephory.

Kosmetyki IGK

Oferta IGK jest bardzo bogata i znajdziemy w niej wszystko, czego potrzeba aby włosy wyglądały perfekcyjnie. Szampony, odżywki, suche szampony, spraye nadające teksturę i wiele więcej… Ceny kosmetyków wahają się od 69 do 155 złotych.

Co kupicie na pewno?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @IGKhair / materiały prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony