Kosmetyki Charlotte Tilbury już niedługo w Polsce?

Kosmetyki Charlotte Tilbury już niedługo w Polsce?

Polski rynek kosmetyczny jest coraz bardziej nasycony. W sklepach pojawiają się kosmetyki marek, o których jeszcze do niedawna mogłyśmy tylko pomarzyć. Mowa m.in. o produktach Anastasia Beverly Hills, Kat Von D czy Becca.

ZOBACZ: Kosmetyki Tarte w końcu do kupienia w Polsce?

Charlotte Tilbury w Polsce

Charlotte Tilbury to marka, które tworzy jedne z najbardziej pożądanych kosmetyków na świecie. Kosmetyki można kupić m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Holandii. Od jakiegoś czasu krążą plotki, że marka już niedługo pojawi się w Polsce.

Najbardziej prawdopodobne, że Charlotte Tilbury pojawi się w Sephorze. Póki co przedstawiciele perfumerii milczą, a na liczne pytania na Instagramie odpowiadają zdawkowo, żeby uważnie śledzić media społecznościowe, bo właśnie tam pojawiają się wszystkie najgorętsze informacje.

Charlotte Tilbury kosmetyki

Na ten moment zakupów w Polsce nie zrobimy, ale mamy nadzieję, że już niedługo marka zawita do Polski. Kto wie, może będzie to jeszcze w tym roku?

Wśród bestsellerowych produktów Charlotte Tilbury znajduje się m.in. uwielbiany przez blogerki urodowe podkład Magic Foundation, bestsellerowe pomadki Hot Lips czy kultowy krem do twarzy Charlotte?s Magic Cream.

Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat wejścia Charlotte Tilbury – na pewno Was o tym poinformujemy!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @ctilburymakeup

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony