Korona z włosów, czyli fryzury idealne na wesele. Inspiracje z Pinteresta

Korona z włosów, czyli fryzury idealne na wesele. Inspiracje z Pinteresta

Korona z włosów, czyli fryzury idealne na wesele. Inspiracje z Pinteresta

Sezon imprezowy w pełni i pewnie nie tylko ja zastanawiam się, jak powinna wyglądać moja fryzura na zbliżające się wesele. Postanowiłam przejrzeć zdjęcia na Pinterest’cie i przygotować kilka przeglądów z inspiracjami. Dzisiaj będzie pierwsza część, w której pod lupę weźmiemy rozpuszczone włosy z tak zwaną koroną.

ZOBACZ: Fryzury ślubne na sezon 2018 od Kevina Murphy

Loki z warkoczem

Taka fryzura jest na tyle prosta do wykonania, że na upartego nawet nie trzeba umawiać się na wizytę do fryzjera. Opaski z warkoczy idealnie łączą się z lekkimi falami, które nadają fryzurze romantyczny styl. Atutem takiego upięcia jest to, że pomimo rozpuszczonych włosów, te nie opadają nam na twarz i nie przeszkadzają np. w tańcu.

Korona z warkocza

Korona z warkocza wygląda równie dobrze w połączeniu z włosami wyprostowanymi. Takie opaski uwielbiają towarzystwo świeżych kwiatów i liści. Wianek dla gościa weselnego może być czymś zbyt okazałym, dlatego najlepiej zostawić go dla Panny Młodej, ale kilka gałązek gipsówki będzie wyglądać rewelacyjnie.

Rozpuszczone włosy z warkoczem

Takie fryzury wpisują się w bardzo modny styl boho. Włosy mają być lekkie, rozwiane i wyglądające, jak czesane w pośpiechu. A takie niedbałe fryzury wymagają często spędzenia godziny na fotelu u fryzjera. Zostawiam Was z galerią, w której znajdziecie 10 inspirujących opasek z włosów. Ciężko zdecydować się tylko na jedną, dlatego ciesze się, że w tym sezonie będę miała kilka okazji do prezentowania takiej fryzury.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Korona z włosów, czyli fryzury idealne na wesele
Źródło: Pinterest
« 1 z 10 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony