Kolejny hot news! Kosmetyki By Terry już niedługo w Polsce!

Kolejny hot news! Kosmetyki By Terry już niedługo w Polsce!

Kolejny hot news! Kosmetyki By Terry już niedługo w Polsce!

Myślałyśmy, że znane w Polsce perfumerie nie są w stanie zaskoczyć nas w tym roku już bardziej… A jednak! Już lada moment będziemy mogły przetestować kosmetyki od Rihanny i jej marki, Fenty Beauty, nieco później pojawi się Hourglass, a na końcu bardzo oczekiwana przez wszystkich Anastasia Beverly Hills. Myślicie, że to dużo?

ZOBACZ KONIECZNIE: Hourglass nareszcie w Polsce! Od kiedy i gdzie kupimy kultowe kosmetyki?

Fenty Beauty, Hourglass i Anastasia Beverly Hills sprawiły, że poczułyśmy się w Polsce jak w kosmetycznym raju. Okazuje się, że może być jeszcze lepiej…

By Terry w Polsce!

Tak, kolejną marką, która już lada moment zadebiutuje na polskim rynku jest By Terry!

By Terry to luksusowa marka kosmetyków stworzona przez Terry de Gunzburg. Terry ma niesamowitą smykałkę do tworzenia genialnych formuł i może tego nie wiecie, ale to właśnie ona stoi za kultowym korektorem rozświetlającym Yves Saint Laurent – Touché Eclat. Jednym z najsłynniejszych kosmetyków ekskluzywnej marki jest Baume de Rose, który określany jest jako “Rolls Royce wśród balsamów do ust”.

By Terry już we wrześniu w Polsce!

Kosmeyki By Terry pojawią się już niedługo w ofercie perfumerii Douglas! Sticki do konturowania twarzy, bazy i podkłady już niedługo będą na wyciągnięcie ręki. Mamy nadzieję, że pojawią się również kosmetyki do pielęgnacji.

“Koncentrując się na unikalnych pigmentach i najczystszych składnikach aktywnych, odkryłam kwintesencję idealnego światła. Stworzyłam znakomite kosmetyki do makijażu, które wpasowują się w naturalny dzienny rytm twojej skóry” – Terry de Gunzburg. Nic dodać, nic ująć, By Terry to więcej niż marka. Wkrótce u nas! – czytamy na Facebooku Perfumerie Douglas Polska.

"Koncentrując się na unikalnych pigmentach i najczystszych składnikach aktywnych, odkryłam kwintesencję idealnego światła. Stworzyłam znakomite kosmetyki do makijażu, które wpasowują się w naturalny dzienny rytm twojej skóry" – Terry de Gunzburg. Nic dodać, nic ująć, By Terry to więcej niż marka. Wkrótce u nas!

Opublikowany przez Perfumerie Douglas Polska Czwartek, 30 sierpnia 2018

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @byterryofficial / Facebook

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony