Kolejna pożądana marka kosmetyków organicznych dostępna w Polsce!

Kolejna pożądana marka kosmetyków organicznych dostępna w Polsce!

Kolejna pożądana marka kosmetyków organicznych dostępna w Polsce!

Znacie kosmetyki Ecooking?

Początek tego roku przynosi same dobre wiadomości. A przede wszystkim dobre wiadomości z rynku urodowego. Zapowiadałyśmy Wam już pojawienie się kilku znanych brandów (a wśród nich m.in. Tarte, Fresh i The Ordinary), ale… Okazuje się, że produkty wymienionych marek to nie wszystko, co będziemy miały okazję testować w 2019!

ZOBACZ: Kosmetyki Fresh w końcu dostępne w Polsce!

Ecooking w Polsce

Znacie markę Ecooking? To najwyższej jakości duńskie kosmetyki, które są w 100% organiczne, wegańskie i pozbawione parabenów.

Potrzeba stworzenie pierwszych produktów wniknęła z osobistych problemów z wrażliwą skórą Tiny Sogaard, założycielki marki. Produkty zostały opracowane, żeby rozwiązywać konkretne problemy skóry, nie ograniczając się w wyborze składników. Pierwsze produkty, porcja kremu, olejku czy serum, przygotowywane były każdego dnia na kuchennym blacie i przechowywane w lodówce, w słoiczku po marmoladzie. Tina pracowała w branży kosmetycznej ponad 20 lat, zanim rozwinęła własną markę. Dokładnie wie, jakie składniki są potrzebne do stworzenia najskuteczniejszego produktu. Działanie produktu jest najważniejsze ? a po drugie ma być tak organiczny i naturalny, jak to tylko możliwe.

Ecooking kosmetyki

Jak już zostało wspomniane – kosmetyki są wegańskie, organiczne i pozbawione parabenów. Marka przykłada ogromną wagę do dbania o środowisko, dlatego wykorzystuje opakowania nadające się do ponownego napełnienia. Kosmetyki Ecooking mają czytelne etykiety – na opakowaniach znajdziemy wszelkie niezbędne informacje o produkcie i składzie, wszystko napisane prostym językiem.

Kosmetyki zadebiutowały właśnie w perfumeriach Douglas. Ceny wahają się od 24 do 249 złotych. Nie możemy doczekać się testów, a Wy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @ecooking

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony