Kokosowy balejaż, czyli najbardziej pożądany kolor włosów

Kokosowy balejaż, czyli najbardziej pożądany kolor włosów

Chociaż tej jesieni mają rządzić Cold Brew Hair to nie myślcie sobie, że chłodne blondy odchodzą w zapomnienie. Nic z tych rzeczy! Dzisiaj będzie o kolejnym trendzie, który zachwyci wszystkie kobiety, a już na pewno posiadaczki jasnych włosów. Mowa oczywiście o Toasted Coconut Hair, który robi ogromną furorę na Instagramie.

ZOBACZ: Cold Brew Hair, czyli najgorętszy trend nadchodzącej jesieni

Toasted Coconut Hair – co to tak właściwie jest?

Koloryzacja inspirowana pieczonym (lub prażonym) kokosem to połączenie ciemnobrązowych włosów przy skórze głowy z bardzo jasnym chłodnym blondem na końcach włosów. Przejście pomiędzy odcieniami jest płynne, nie ma nieestetycznych odcień, a efekty powalają nas na kolana.

Toasted Coconut Hair  to wariacja fryzjerów na temat bronde i ombre. Brąz idealnie przechodzi w blond i tworzy bardzo ciekawy trójwymiarowy efekt. Wspomniany blond na końcach włosów jest szaro-niebieski i to chyba dzięki niemu koloryzacja wygląda tak niesamowicie.

U kogo najlepiej sprawdzi się kokosowy balejaż? Fryzjerzy zgodnie twierdzą, że najlepsze efekty uzyskuje się u szatynek i blondynek. Te pierwsze mają bardzo ułatwione zadanie, ponieważ ich naturalny kolor włosów często nie wymaga farbowania – wystarczy rozjaśnić dół i odpowiednio go stonować.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kayluhskolors

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony