Kojarzycie mini lodówki na kosmetyki z Instagrama? Wiemy, gdzie je kupić!

Kojarzycie mini lodówki na kosmetyki z Instagrama? Wiemy, gdzie je kupić!

Kojarzycie mini lodówki na kosmetyki z Instagrama? Wiemy, gdzie je kupić!

Co ciekawe – ma je w ofercie polski producent!

Czy jest tu ktoś, kto podczas scrollowania Instagrama nie natknął się na zdjęcie mini lodówki po brzegi wypełnionej kosmetykami? Pewnie wszystkie doskonale wiecie o czym mowa, a jak nie wiecie to już spieszymy Wam z odpowiedzią.

ZOBACZ: Roller kwarcowy – urodowy hit roku. Dla kogo i jakie efekty daje?

Przechowywanie kosmetyków

Pewnie wiecie, że niektóre kosmetyki, a w szczególności kosmetyki naturalne lub te zrobione ze świeżych składników, powinny być przechowywane w lodówce – inaczej tracą swoje właściwości i dużo szybciej się psują. Ale pewnie nie tylko my jesteśmy zdania, że miejsce pomiędzy mlekiem, jajkami i sałatą niekoniecznie jest najlepszym miejscem do przechowywania ulubionych produktów pielęgnacyjnych…

Całe szczęście jest na to sposób.

Z pomocą przychodzą wspomniane wcześniej mini lodówki! Oczywiście – na Instagramie widzimy je już od dawna. Jednak do tej pory był mały problem z ich dostępnością, większość była do kupienia w USA. Z inicjatywą wyszła polska marka – Coldy.

Mini lodówka na kosmetyki

Coldy ma w swojej ofercie kilka różnych modeli mini lodówek. Chociaż każda z nich charakteryzuje się pięknym designem – nasze serca skradły w szczególności te różowe. Czy nie byłyby idealnym uzupełnieniem toaletki? Gadżet ten jest niezwykle uniwersalny – oprócz kosmetyków możemy przechowywać w nim również napoje, a nawet zabrać ze sobą w podróż jako lodówkę turystyczną. Można podłączyć ją do gniazda samochodowego (12V) lub z sieci elektrycznej (220-240V).

Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu – lodówki nie są bardzo drogie. Jeżeli chcielibyście mieć je u siebie musicie przygotować się na wydatek rzędu 199-499 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @skincare / @coldy_fridge

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony