Kochasz czekoladę? Zachwyci Cię paleta do konturowania od Too Faced!

Kochasz czekoladę? Zachwyci Cię paleta do konturowania od Too Faced!

Kochasz czekoladę? Zachwyci Cię paleta do konturowania od Too Faced!

Too Faced i dyrektor kreatywny marki, Jerrod Blandino, chyba nigdy nie spoczywają na laurach. Dopiero co pisałyśmy Wam o linii kosmetyków do pielęgnacji, które w tym roku mają ujrzeć światło dzienne, a już mamy kolejnego newsa.

ZOBACZ: Kosmetyki do pielęgnacji od Too Faced? Już niedługo!

Too Faced Cocoa Contour

Palety do konturowania twarzy Cocoa Contour chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. 4 pudry zamknięte w eleganckim pudełeczku przypominającym pudełko czekoladek to jeden z wielu produktów marki, które pokochały makijażystki na całym świecie. Okazuje się jednak, że kultowy produkt już niedługo może zniknąć ze sprzedaży…

Cocoa Contour - czekoladowa paleta do konturowania Too Faced

Too Faced paleta do konturowania

Jerrod Blandino po raz kolejny prezentuje gorącą zapowiedź na swoim Instagramie. Możliwe, że paleta z powyższego zdjęcia zostanie już niedługo zastąpiona nową wersją. Nowa Cocoa Contour ma trzy pudry rozświetlające oraz trzy bronzery. Jerrod zapewnia, że dzięki nim bez problemu poradzimy sobie z konturowaniem twarzy, wyszczuplaniem jej i rozświetlaniem.

Nowa paleta wygląda chyba jeszcze bardziej apetycznie. Pudry sprasowane są w taki sposób, że przypominają mini tabliczki czekolady. No i znając kosmetyki Too Faced – z pewnością pachną przepięknie!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @jerrodblandino

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony