Kim Kardashian walczy z łuszczycą. Pokazała, jak wyglądają jej nogi

Kim Kardashian walczy z łuszczycą. Pokazała, jak wyglądają jej nogi

Kim Kardashian walczy z łuszczycą. Pokazała, jak wyglądają jej nogi

Chodzący ideał ma jedną wadę…

Kim Kardashian, chociaż mogłoby się wydawać, że jest wręcz idealna, zmaga się z pewnym problemem. Celebrytka nie kryje się z tym, że od bardzo dawna boryka się z łuszczycą i regularnie pokazuje w mediach społecznościowych i rodzinnym reality show, jak wygląda jej walka z nieestetyczną dolegliwością.

ZOBACZ: Kim Kardashian, Kanye West i… 4. dziecko w drodze!

Kim Kardashian łuszczyca

Kilka dni temu na Instagramie celebrytki pojawiła się relacja z gabinetu lekarskiego. Okazuje się, że dolegliwość Kim znowu stała się widoczna, dlatego ta postanowiła załagodzić objawy. Zaczęła od ziołowej maści…

Łuszczyca leczenie

Na łuszczycę nie ma skutecznego lekarstwa, a Kim jest tego najlepszym dowodem. Bo przecież gdyby było to jej skóra wyglądałaby nieskazitelnie, a nieestetycznych plam pozbywałaby się z taką łatwością, jak niechcianych zmarszczek.

Kardashianka próbowała już wszelkich sposobów walki z powracającą łuszczycą. W jednym z odcinków Keeping Up With The Kardashians próbowała nawet okładów z ludzkiego mleka, które miały być strzałem w dziesiątkę. Jak można się domyślać – okazały się nieskuteczne.

Celebrytka testuje nowe sposoby walki z łuszczycą, a jednym z nim ma być fototerapia. Kim pokazała nie tylko lampy, które określiła mianem “nowych najlepszych przyjaciół”, ale również… swoją nogę. A dokładniej – mocno widoczne czerwone plamy. Dystans do siebie przede wszystkim!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @Kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony