Kim Kardashian pokazuje na rękach babci działanie swojego nowego kosmetyku

Kim Kardashian pokazuje na rękach babci działanie swojego nowego kosmetyku

Kim Kardashian pokazuje na rękach babci działanie swojego nowego kosmetyku

Różnica jest ogromna!

Lato w pełni, a co za tym idzie – sezon na odsłonięte ciało. Niestety nie każdy ma to szczęście, że może godzinami wylegiwać się na słońcu. Nie każdy też to lubi. Całe szczęście kosmetyczne marki nieustannie poszerzają swoją ofertę i wprowadzają kolejne alternatywy dla opalania i samoopalaczy. Słyszałyście już o makijażu / podkładzie do ciała?

ZOBACZ: Mario Dedivanovic zdradza trik Kim Kardashian na aplikację pudru

KKW Beauty Body Makeup

W ofercie kosmetycznej marki Kim Kardashian – KKW Beauty – pojawił się ostatnio produkt o nazwie Body Makeup. To nic innego jak trwały podkład do ciała, który nie tylko nada skórze piękny kolor, ale również zakryje wszelkie zasinienia, żyłki i przebarwienia.

Kim w ostatnich dniach testuje produkt na wszelkie możliwe sposoby. Pokazała jak zakrywa nim swoją łuszczycę, pokazała również… ręce swojej babci, Mary Jo!

Patrząc na zdjęcia i filmiki z jej Instagrama mamy ochotę powiedzieć jedno – TO DZIAŁA! Z wiekiem skóra staje się poszarzała, jakby przezroczysta – widoczne stają się żyłki, pojawiają się fioletowe zasinienia. Babcia Kim postanowiła przetestować jej nowość na własnych rękach. “Podkład” bez najmniejszego problemu wyrównał koloryt skóry.

Skin Perfecting Body Foundation zadebiutuje w oficjalnym sklepie KKW Beauty już jutro. Tubka podkładu będzie kosztować $45.

View this post on Instagram

Some of my fave people

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony