Khloe Kardashian stworzyła kolekcję dla Becca!

Khloe Kardashian stworzyła kolekcję dla Becca!

Kosmetyki powstały przy współpracy z celebrytką i jej przyjaciółką, Maliką Haqq!

Po bardzo udanej kolaboracji z Chrissy Teigen, Becca Cosmetics nie zamierza osiadać na laurach. Zazwyczaj wszelkie współprace z celebrytkami okazują się sukcesem, dlatego idąc za ciosem marka słynąca z najpiękniejszych rozświetlczy zaprosiła do współpracy Khloe Kardashian i jej najlepszą przyjaciółkę, Malikę Haqq!

ZOBACZ: Oto żel do mycia twarzy, który trzyma w ryzach trądzik Khloe Kardashian

Khloe Kardashian Becca

Khloe i Malika stworzyły BFF Collection, czyli kolekcję prosto od najlepszych przyjaciółek. Zapowiada się kolejny wielki hit!

Khloe i Malika reprezentują dwa zupełnie różne typu urody, co znalazło odzwierciedlenie w stworzonych przez nie kosmetykach. Dziewczyny stworzyły własne paletki do makijażu twarzy – odcienie wybrane przez Khloe znajdziecie w złotym opakowaniu, odcienie wybrane przez Malikę w srebrnym. Dla posiadaczek jasnej karnacji lepiej sprawdzi się paleta Khloe, dla posiadaczek ciemniejszej – paleta Mailki.

BECCA X KHLOÉ KARDASHIAN & MALIKA HAQQ

Oprócz paletek w kolekcji znajdziemy również złote literki, które mają być doskonałym rozświetlaczem. I coś czujemy, że będzie to największy hit kolekcji – na stronie Becca widzimy, że mają kosztować zaledwie 18 dolarów, czyli około 70 złotych. Patrząc realnie – w polskiej Sephorze pewnie będą kosztować około 100 złotych, co w dalszym momencie jest atrakcyjną ceną.

W kolekcji pojawiły się również pomadki do ust. Panie stworzyły swoje perfekcyjne odcienie czerwieni i nude.

Patrząc na opakowania i ich zawartość zgodnie stwierdzamy, że to musi być hit!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram @Beccacosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony