Kat Von D prezentuje Lash Liner. Będziesz chciała go mieć!

Kat Von D prezentuje Lash Liner. Będziesz chciała go mieć!

Kat Von D prezentuje Lash Liner. Będziesz chciała go mieć!

Kat Von D kilka lat temu postanowiła wykorzystać swoją popularność i stworzyła markę Kat Von D Beauty. Kosmetyki od znanej na całym świecie tatuażystki uchodzą za jedne z lepszych na rynku, a ona nie zamierza stać w miejscu i co chwilę prezentuje kolejne nowości. Jedną z ostatnich jest Lash Liner.

ZOBACZ: Limitowana kolekcja Kat Von D Beauty dostępna w Sephorze!

Kat Von D Lash Liner

Lash Liner to produkt, który może odmienić podejście do makijażu. A już na pewno sprawić, że wieczorowy makijaż będzie trwały i wytrzyma wiele godzin w stanie idealnym.

Jeżeli nie wiecie co to takiego – wyjaśniamy. Lash Liner to czarny liner, który przeznaczony jest do malowania linii wodnej oka. Zastępuje kredkę do oczu i ma nad nią wielką przewagę – po pierwsze jest o wiele trwalszy, a po drugie możemy precyzyjniej zaaplikować go pomiędzy rzęsy.

Działanie produktu Kat postanowiła zaprezentować na sobie. Na Instagramie swojej marki zaprezentowała makijaż oka przed aplikacją Lash Linera i po niej. Efekt? (Nie)zwykły makijaż zyskał nową wieczorową wersję. Czerń jest niesamowicie nasycona, a efekt zjawiskowy. I to jeszcze jak!

Lash Liner kosztuje 20 dolarów i jesteśmy przekonane, że już niedługo pojawi się w polskiej Sephorze. A wtedy pewnie żadna makijażystka nie powstrzyma się przed zakupem!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Kat Von D Beauty / Instagram / @katvondbeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony