Kat Von D pokazała swoje ulubione kosmetyki

Kat Von D pokazała swoje ulubione kosmetyki

“Gdybym do końca życia mogła używać tylko 4 produktów…”

Co do tego, że Kat Von D jest prawdziwym makijażowym guru nie ma najmniejszych wątpliwości. Tatuażystka z Los Angeles jakiś czas temu stworzyła markę kosmetyków Kat Von D Beauty, która w mgnieniu oka podbiła serca milionów kobiet, a jej produkty na dobre wpisały się w urodowe bestsellery.

ZOBACZ: Dlaczego kosmetyki do brwi od Kat Von D są hitem? [RECENZJA]

Kat Von D kosmetyki

Chociaż Kat z pewnością uwielbia wszystkie stworzone przez siebie kosmetyki – wyjątkową sympatią darzy w szczególności 4 z nich. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała swoich ulubieńców.

Ulubione kosmetyki gwiazd

Tatuażystka zdradziła, że gdyby do końca życia mogła używać wyłącznie 4 kosmetyków byłyby to: pomadka Everlasting Liquid Lipstick w odcieniu Santa Sangre, Tattoo Liner, puder w kompakcie Lock-It oraz mascara do rzęs Go Big Or Go Home. Raczej nikt nie powinien być zaskoczony, że wszystkie wymienione przez nią produkty pochodzą z oferty marki Kat Von D Beauty… Co można wywnioskować z wybranych przez nią produktów? Kat nie wyobraża sobie nie podkreślać oczu i ust.

Co możemy dodać od siebie? Może w sumie to, że Tattoo Liner jest według nas jednym z najlepszych (jak nie najlepszym) eyelinerów na rynku, podobnie z resztą jak matowe pomadki Everlasting Liquid Lipstick.

A gdybyście to Wy musiały wybrać tylko 4 ulubione kosmetyki – jakiego produktu nie mogłoby zabraknać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @thekatvond / @katvondbeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony