Kat Von D Beauty znika z rynku…

Kat Von D Beauty znika z rynku…

Tatuażystka zaskoczyła swoich fanów.

Oto mała rewolucja na rynku beauty. Spokojnie, marka Kat Von D Beauty nie znika z rynku. Chociaż tak właściwie to znika, bo kultowe kosmetyki już niedługo będą dostępne pod nową nazwą. Kat Von D podzieliła się na swoim instagramowym profilu ciężką decyzją, którą musiała podjąć w ostatnim czasie.

ZOBACZ: Kat Von D pokazała swoje ulubione kosmetyki

Kat Von D Beauty znika z rynku?

Żegnamy Kat Von D Beauty, witamy KVD Vegan Beauty! Wraz ze zmianą nazwy pojawiło się więcej zmian. Kat z ciężkim sercem postanowiła sprzedać swoje udziały w marce i całkowicie przekazać ją w ręce koncernu Kendo, z którym związana jest od samego początku przygody z kosmetykami.

Tatuażystka napisała, że decyzja była bardzo trudna, tym bardziej, że zawsze twierdziła, że jest w stanie zrobić wszystko. Ostatni rok przyniósł jej wiele zmian i zauważyła, że nie jest w stanie wszystkiego robić perfekcyjnie i z czegoś musi zrezygnować.

View this post on Instagram

This past year has been one of great change for me. As many of you know, I gave birth to my beautiful baby boy, launched my vegan shoe line, and am now busy prepping to release my long awaited album in the Spring, followed by an international tour! As much as I wish I could balance all of this, on top of continuing my makeup line, it has become clear to me that I just can’t do everything at the maximum capacity. It's hard to admit this, since I’ve always said “You can do everything and anything.” But I don’t think admitting one's limits is a bad thing. With that said, I’ve decided to sell my shares of the brand, turning it over to Kendo, my partners for the past 11 years. This was not an easy decision, but after careful consideration, I decided I wanted the makeup line to continue to thrive and grow, and I believe Kendo is primed to do just that. The transition for you, my loyal customers, will be seamless. In order to avoid any confusion with such a big change, Kat Von D Beauty will take a moment to rebrand itself, so you will start noticing the change from KatVonD Beauty to KvD Vegan Beauty. I'd like to thank my beloved fans+followers who supported my vision to create a brand that stood for compassion, true artistry, and challenged modern ideals of beauty — most of which I never could relate to. I was able to create a makeup line that made outsiders like me feel like we have a place in this “beauty” world, and gave myself and others the tools to express ourselves in our own unique way, whether it was embraced by the majority or not. And I just couldn’t have done any of this without you! Lastly, thank you for understanding+respecting my choice, as it was a difficult one to make, but one I am proud of regardless, and am confident that the team will continue the KvD legacy! Here’s to many, many more years of KvD Vegan Beauty!

A post shared by ??? ??? ? (@thekatvond) on

Kat Von D sprzedała udziały w Kat Von D Beauty

Kat podziękowała swoim fanom za ogromne wsparcie. Przyznała, że udało jej się stworzyć wspaniałą linię kosmetyków, która pomaga kobietom poczuć się piękne i pozwala uwolnić w sobie artystę. Kat obiecała, że zostawia markę w najlepszych rękach i że jest przekonana, że zespół Kendo będzie kontynuował to, co przez lata tworzyli razem. Dodała również, że rebranding ma przebiegać stopniowo, ale sprawnie i że już niedługo będzie można zauważyć pierwsze zmiany.

Myślicie, że KVD Vegan Beauty będzie takie samo bez Kat?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kvdveganbeauty / @thekatvond

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony