Już jest! Oto kosmetyczna marka Lady Gagi – Haus Laboratories!

Już jest! Oto kosmetyczna marka Lady Gagi – Haus Laboratories!

Już jest! Oto kosmetyczna marka Lady Gagi – Haus Laboratories!

W maju 2018 roku w mediach pojawiła się informacja o tym, że Lady Gaga zastrzegła nazwę i znak towarowy dla marki Haus Beauty. Już wtedy zawrzało i od razu pojawiły się przepuszczenia, że i ona zechciała stworzyć własny kosmetyczny brand. Nieco ponad rok później jest to już pewne. Oto Haus Laboratories!

ZOBACZ: Tiffany pokazuje z bliska naszyjnik, który na Oscarach miała Lady Gaga

Oficjalny profil na Instagramie zadebiutował dwa dni temu. Równocześnie pojawiła się informacja, że marka zadebiutuje już 15 lipca.

Haus Laboratories

Na Instagramie Lady Gagi pojawił się post, w którym postanowiła nieco zwierzyć się swoim obserwatorom. Napisała:

“Gdy byłam młodsza, nigdy nie czułam się piękna. A kiedy usiłowałam odnaleźć w sobie piękno zewnętrzne i wewnętrzne – odkryłam moc makijażu. Pamiętam, jak codziennie rano obserwowałam swoją mamę wykonującą makijaż. Nieco później sama zaczęłam eksperymentować z makeup’em. (…) Czasami piękno nie przychodzi naturalnie z wnętrza. Jestem wdzięczna, że makijaż zainspirował mnie do odnalezienia w sobie odwagi i pewności siebie, których wcześniej nie znałam”.

Na “pierwszy rzut” (przedsprzedaż rusza już w poniedziałek) idą produkty do makijażu oczu i ust. A wśród nich GLAM ATTACK, czyli płynny pigment / cień do powiek, RIP LIP LINER – konturówka do ust, oraz LE RIOT LIP GLOSS – błyszczyk do ust.

Wszystkie kosmetyki Haus Laboratories mają być wegańskie i cruelty free.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaczekać na oficjalną premierę. A później kto wie – być może kosmetyki niedługo pojawią się w Polsce?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @hauslabs

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony