Jessica Mercedes i Maffashion gwiazdami kampanii Zalando Beauty

Jessica Mercedes i Maffashion gwiazdami kampanii Zalando Beauty

Jessica Mercedes i Maffashion gwiazdami kampanii Zalando Beauty

Zalando Beauty i kampanie promujące nową odsłonę sklepu online wystartowały z wielkim hukiem. Prócz kampanii globalnej powstała również kampania lokalna – do projektu zaproszono dwie najbardziej rozpoznawalne blogerki modowe w Polsce.

ZOBACZ: WYRAŹ SWOJE PIĘKNO. Oto oczekiwana kampania Zalando Beauty!

Kampania z udziałem Jessiki Mercedes Kirschner (Jemerced) i Julii Kuczyńskiej (Maffashion) ? dwóch najbardziej rozpoznawalnych influencerek modowych w Polsce ? prezentuje ulubione przez Polki marki dostępne na Zalando oraz najnowsze trendy w pielęgnacji i makijażu. Lokalna warstwa kampanii Beauty obejmuje 8 ujęć i promowana będzie w kanałach własnych Zalando ? stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz w newsletterze

Jessika i Julia są ambasadorkami Zalando od sierpnia 2018 roku. Program ambasadorski i współpraca z lokalnymi influencerami są częścią działań służących przybliżeniu platformy polskim klientom.

Zalando rozpoczęło sprzedaż kosmetyków w ubiegłym roku w Niemczech, następnie rozwijając ofertę na Austrię, Polskę, Belgię, Danię, Francję, Szwecję i Włochy. W kwietniu tego roku Zalando zaprezentowało globalną kampanię “Wyraź swoje piękno”, która zachęca do eksponowania swojego stylu i osobowości niezależnie od wieku, płci, zasad i upodobań, a także przekonuje, że wyrażanie swojego piękna nie powinno być podyktowane oczekiwaniami innych.

Asortyment Beauty obejmuje 10.000 produktów od ponad 250 marek zarówno międzynarodowych, jak i niszowych. Są to m.in. innowacyjne produkty do pielęgnacji skóry i włosów ? zarówno popularne jak i te organiczne, koreańskie i wegańskie, nowości i klasyki do makijażu czy najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. Marki dostępne w ofercie Zalando to między innymi: Pixi, M?A?C, Clinique, Estée Lauder, ELLIS FAAS, Glamglow, Emma Hardie, NYX, Oribe, Korres, Hej Organic, Burts’ Bees, Sand&Sky, L:A Bruket, L?Oréal Paris, Maybelline oraz Essie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe zalando / Maciej Nowak

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony