Jeffree Star stworzył nowy rozświetlacz. Określił go jako “płynny mróz”

Jeffree Star stworzył nowy rozświetlacz. Określił go jako “płynny mróz”

Jeffree Star stworzył nowy rozświetlacz. Określił go jako “płynny mróz”

Już wiadomo, że będzie hitem!

Jeffree Star przyzwyczaił nas do kosmetyków, które dosłownie powalają nas swoją jakością. Matowe pomadki są tak mocno napigmentowane, że ciężko je zmyć i nie straszne im pocałunki i tłuste jedzenie. Rozświetlacze robią na twarzy złotą taflę, a cienie do powiek mają nie tylko idealne kolorystyczne zestawienia, ale również zaskakującą pigmentację.

ZOBACZ: Moja nowa urodowa obsesja – mokry rozświetlacz

Jeffree wypuścił właśnie kolejny produkt, który na pewno w mgnieniu oka stanie się ogromnym hitem. Mowa oczywiście o płynnym rozświetlaczu Liquid Frost.

Jeffree Star rozświetlacz

Liquid Frost, czyli płynny mróz. Skóra pokryta tym cudem wygląda dosłownie jak oszroniona. Pigmentacja płynnych rozświetlaczy jest imponująca, podobnie jak ich pojemność. Bo w buteleczce przypominającej te, w których zwykle znajdziemy serum do twarzy, zmieściło się aż 30 ml produktu. Rozświetlacz występuje w 8 odcieniach. Dedykowany jest nie tylko do makijażu twarzy, ale również ciała.

Jeffree Star Liquid Frost

Nowe “złotka” od Jeffree mają również świetną cenę – 25 dolarów za opakowanie. Chyba nawet nie musimy pisać, że produkt jest wegański i nie testowany na zwierzętach. Nowość trafi do sprzedaży w USA już w ten piątek.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @jeffreestar / @jeffreestarcosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony