Jak chronić włosy przed słońcem? Testujemy serię Sun Reflects od Goldwell

Jak chronić włosy przed słońcem? Testujemy serię Sun Reflects od Goldwell

Jak chronić włosy przed słońcem? Testujemy serię Sun Reflects od Goldwell

Bardzo dużo mówi się o ochronie przeciwsłonecznej skóry, mniej o ochronie włosów. A przecież włosy również potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia i jesteśmy pewne, że przekonałyście się o tym już nie raz. Po urlopie są suche, pozbawione połysku, a kolor spłowiały i wymagający odświeżenia. A może w tym sezonie nie będzie aż tak źle?

ZOBACZ: Goldwell Dualsenses Sun Reflects

Jak chronić włosy latem?

Odpowiedzią na letnie potrzeby włosów jest najnowsza seria od marki Goldwell – Sun Reflects. W jej skład wchodzą trzy produkty – szampon, maska i mgiełka, a dokładniej ochronne serum w sprayu. To wszystko czego potrzebujemy do pielęgnacji włosów.

Goldwell Sun Reflects szampon

Co mówi producent? Goldwell Dualsenses Sun Reflects SZAMPON REGENERUJĄCY. Głęboko oczyszcza, jednocześnie delikatnie i natychmiastowo pielęgnuje włosy i skórę po kontakcie ze słońcem. Dokładnie spłukać.

Co mówimy my? Szampon (z resztą tak jak cała seria) bardzo ładnie pachnie – to pierwsza rzecz, która zwróciła naszą uwagę. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na jedno mycie, dobrze się pieni, a co za tym idzie – dobrze oczyszcza włosy z zanieczyszczeń.

Jak chronić włosy przed słońcem? Oto Goldwell Sun Reflects

Goldwell Sun Reflects maska

Co mówi producent? Goldwell Dualsenses Sun Reflects 60-sekundowa KURACJA REGENERUJĄCA dla włosów narażonych na działanie słońca wzbogacona o microPROtec complex i Panthenol. Regeneruje włosy aż do 100% już w 60 sekund po kontakcie ze słońcem, chlorowaną lub słoną wodą. Intensywne odżywienie włosów narażonych na działanie słońca. Rozprowadzić na wilgotne lub osuszone ręcznikiem włosy i pozostawić na 60 sekund. Dokładnie spłukać.

Co mówimy my? Nie będziemy owijać w bawełnę – ogromną zaletą maski jest to, że wystarczy trzymać ją na włosach zaledwie przez minutę. A nie wiemy jak Wy, ale my w takie upały chcemy spędzić na myciu włosów jak najmniej czasu. Maska jest lekka, bardzo łatwo się spłukuje, dobrze nawilża włosy i sprawia, że nie ma najmniejszych problemów z rozczesaniem włosów. Włosy po użyciu są wygładzone, miękkie i błyszczące.

Jak chronić włosy przed słońcem? Oto Goldwell Sun Reflects

Goldwell Sun Reflects mgiełka

Co mówi producent? Goldwell Dualsenses Sun Reflects OCHRONNE SERUM W SPRAYU dla włosów narażonych na działanie słońca wzbogacone o microPROtec complex i Panthenol. Natychmiast chroni przed negatywnym wpływem słońca, chlorowanej lub słonej wody oraz blaknięciem koloru spowodowanym promieniami UV. Zapobiega utracie nawilżenia i przywraca jego odpowiedni poziom. Dobrze wstrząsnąć. Rozpylić na osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.

Co mówimy my? Na pierwszy rzut oka widzimy bardzo ciekawą dwufazową formułę. Na początku wydawało nam się, że mgiełka przez lekko olejową konsystencję będzie obciążać włosy i je przetłuszczać. Nic z tych rzeczy. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to najważniejszy kosmetyk z całej serii, który zabezpiecza włosy przed szkodliwym promieniowaniem. Możemy używać go od razu po umyciu, możemy także “psiknąć” nim włosy przed wyjściem na plażę.

Jak chronić włosy przed słońcem? Oto Goldwell Sun Reflects

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: MIzzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony