Idealne ciało przed ślubem – na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę?

Idealne ciało przed ślubem – na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę?

Idealne ciało przed ślubem – na jakie zabiegi warto zwrócić uwagę?

Czy może być lepsza motywacja niż własny ślub? Każda Panna Młoda chce w swoim wielkim dniu zachwycać swoim wyglądem – nie tylko swojego wybranka, ale i również wszystkich gości. Na straży idealnej sylwetki stoi oczywiście odpowiednia dieta, ale nie bez znaczenia są również różnego rodzaju zabiegi. Medycyna estetyczna otwiera przed nami ogromne możliwości, a żeby nieco ułatwić wybór – razem z dr Ewą Rybicką z kliniki Estetica Nova przedstawiamy zabiegi na ciało, na które warto zwrócić uwagę.

Co polecamy?

ZOBACZ: Zabiegi na twarz, które warto wykonać przed ślubem

DR EWA RYBICKA: Panny Młode w swojej wymarzonej sukni chcą wyglądać i czuć się jak milion dolarów. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju zabiegi – ujędrniające, modelujące sylwetkę, pomagające pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej… Warto podkreślić, że trzeba je rozpocząć wcześniej. Chyba, że jest to kwestia np. drenażu, który ma za zadanie odciążyć nogi czy zlikwidować obrzęki, to można takie zabiegi wykonać bliżej ślubu.

Zabiegi na ciało nie tylko zapewnią lepszy wygląd, ale również pomogą odprężyć się w tym stresującym okresie. Ot – chwila relaksu i prezent od siebie dla siebie.

Icoone Warszawa

DR EWA RYBICKA: Jakie zabiegi możemy zastosować? Możemy zastosować np. serię Icoone. Jest to połączenie drenażu limfatycznego (drenażu próżniowego, masażu podciśnieniowego) ze światłem LED i laserem. Zabieg ten bardzo skutecznie ujędrnia skórę, odciąża nogi, bardzo ładnie pobudza skórę rąk – jego działanie jest bardzo szerokie, zależy od partii, nad którą chcemy popracować. Najlepiej wykonać całą serię.

Kriolipoliza Z-Lipo

W medycynie estetycznej, podobnie jak w modzie, również mamy do czynienia z trendami. Aktualnie dużą popularnością wśród pacjentek cieszą się zabiegi z wykorzystaniem zimna.

DR EWA RYBICKA: Jeżeli mamy fałdki, które chcemy zlikwidować, boczki czy może bryczesy to genialnie działa kriolipoliza Z-Lipo. Jej ogromną zaletą jest to, że bardzo skutecznie możemy “wymodelować?”problematyczne obszary. Przed zabiegami wykonujemy USG i sprawdzamy jaka jest grubość fałdu tłuszczowego i na tej podstawie jesteśmy w stanie bardzo dokładnie ustalić ilość niezbędnych zabiegów. W odróżnieniu od innych takich aparatów, które zamrażają tkankę tłuszczową tutaj mamy trzy etapowy zabieg, który polega na tym, że pulsacyjnie tkanka jest zasysana, później jest przemrażana do określonej temperatury – mamy możliwość ustawiania temperatury od -5 do -10 stopni Celsjusza, w zależności od tego czy pacjentka jest na pierwszym zabiegu lub jak tolerowała wcześniejszy. Tkanka tłuszczowa ochładza się do mniej więcej +2 do +5 stopni – gwarantuje to, że komórki tłuszczowe obumierają.

MIZZLE: Czy podczas zabiegu odczuwalny jest ból lub nieprzyjemny chłód?

DR EWA RYBICKA: Nie, absolutnie. To, że jest zassana tkanka odczuwamy przez pierwsze 10 minut. Ale to absolutnie nie jest ból – tkanka jest zasysana stopniowo. Natomiast później chłód znieczula, czyli tego nie czujemy. Tutaj plusem w odróżnieniu do innych zabiegów jest to, że zabieg kończy się również pulsacyjnie, czyli mamy nieustanne rozmasowywanie tkanki. Gdy zdejmujemy “aplikator”, natychmiast wykonujemy jeszcze falę uderzeniową – uszkadzamy skrystalizowane komórki tłuszczowe. Warto dodać, że fala uderzeniowa zwiększa skuteczność zabiegu aż o 30%. Zabieg jest bardzo skuteczny, a jego działanie nie kończy się w momencie zakończenia zabiegu – wywołujemy fizjologiczną lipolizę poprzez działanie zimnem.

ZOBACZ KONIECZNIE: Kriolipoliza – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Klinika Estetica Nova mieści się w Warszawie przy ulicy Jana Kazimierza 32B Lok. U 1. Więcej informacji na temat zabiegów i oferty znajdziecie na TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Pixabay / Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony