Hung Vanngo tłumaczy się z koszmarnego makijażu Seleny Gomez z Gali MET

Hung Vanngo tłumaczy się z koszmarnego makijażu Seleny Gomez z Gali MET

Hung Vanngo tłumaczy się z koszmarnego makijażu Seleny Gomez z Gali MET

Aktorkę skrytykowali chyba wszyscy.

MET Gala pod względem modowym to zdecydowanie najważniejsze wydarzenie w całym roku. Tegoroczna odbyła się pod szyldem Heavenly Bodies: Fashion and the Catholic Imagination, temat ten został określony najbardziej kontrowersyjnym w historii. Być może to właśnie dlatego gwiazdy zachowały powściągliwość i oprócz Rihanny, która postanowiła przemienić się w papieża, raczej… wiało nudą.

ZOBACZ: Jak nakładać samoopalacz? Mamy kilka rad!

Nudno nie było w przypadku Seleny Gomez, która zaliczyła wielką makijażową wpadkę. Piosenkarka wyglądała, jakby po raz pierwszy miała do czynienia z samoopalaczem i bronzerem i nie miała pojęcia, że produkty te nieumiejętnie użyte mogą jej zrobić “krzywdę”. Z resztą – zobaczcie same (o ile jeszcze nie widziałyście, bo zdjęcia Seleny były WSZĘDZIE).

Całe szczęście okazało się, że Selena Gomez ma do siebie ogromny dystans. A dowodem na to jest filmik, który pojawił się na jej Instagramie.

– Kiedy zobaczyłam swoje zdjęcia z Gali MET – napisała.

Me when I saw my pictures from MET 🤷🏽‍♀️

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Selena Gomez MET Gala

Makijaż Seleny to ogromna wpadka, z której tłumaczy się teraz jej makijażysta, Hung Vanngo. Chociaż tłumaczy to może za dużo powiedziane, bo Marc Jacobs Beauty najwidoczniej uznał makeup za niezłą reklamę. To właśnie ich produktów użył wizażysta przygotowując Selenę do wyjścia na czerwony dywan.

Gdy zobaczyłem sukienkę Seleny na Galę MET, zdecydowaliśmy się na lśniący makijaż w ciepłej tonacji z mocno podkreślonym, wręcz dramatycznym makijażem oka w złotym odcieniu i ustach w odcieniu nude.

Na Instagramie Marc Jacobs Beuty znalazło się również selfie Seleny, na którym gwiazda wygląda… bardzo dobrze. Niestety w zetknięciu z fleszami aparatów “opalenizna” w połączeniu z grubą warstwą rozświetlacza wyglądała po prostu źle. Wspomniany rozświetlacz zaaplikowany nie tylko na szczyty kości policzkowych, ale również na czoło, sprawił, że skóra Seleny wyglądała jak pokryta warstwą tłustego sebum.

ZOBACZ: [WYWIADY MIZZLE] Sebastian Bukowski: Gdy usłyszysz, że masz ładny podkład, to bądź pewna, że jest albo źle dobrany, albo źle nałożony

Zdjęcia: INstagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony