Huda Beauty Skin. Huda Kattan zapowiada kosmetyki do pielęgnacji

Huda Beauty Skin. Huda Kattan zapowiada kosmetyki do pielęgnacji

Huda Beauty Skin. Huda Kattan zapowiada kosmetyki do pielęgnacji

Huda Kattan nie próżnuje. Blogerka i twórczyni imperium znanego jako Huda Beauty co chwilę prezentuje makijażowe nowości, które podbijają serca miłośniczek kosmetyków. Okazuje się, że oferta już niedługo znowu się poszerzy i już lada moment światło dzienne ujrzy Huda Beauty Skin.

ZOBACZ: Huda Beauty prezentuje nową paletę. Oto Mercury Retrograde

Pielęgnacja od Hudy Beauty

Na Instagramie Hudy pojawiło się video, na którym możemy zobaczyć, jak jej skóra prezentowała się rok temu i jak wygląda teraz. Różnica jest niesamowita – zniknęły przebarwienia i blizny, zmieniła się jej tekstura. Kattan przyznała, że długo zmagała się z trądzikiem i jego następstwami. Od roku testuje stworzone przez siebie kosmetyki – efekty możemy podziwiać na jej skórze.

Huda Beauty Skin

Huda zdradziła, że kosmetyki do pielęgnacji będą zupełnym przeciwieństwem jej kosmetyków do makijażu. Jak sama stwierdziła – jej kolorówka jest bardzo ciężka, podkłady mocno kryjące. Kosmetyki do pielęgnacji, które stworzyła z najlepszymi laboratoriami z Japonii i Korei będą niezwykle lekkie i delikatne, ale równocześnie bardzo skuteczne. Nowa marka póki co została określona jako Huda Beauty Skin, ale jak się okazuje… nie jest to nazwa oficjalna. Właściwa zostanie ogłoszona już 4 lutego.

Nie wiemy jak Wy, ale my już nie możemy się doczekać!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @huda

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony