Huda Beauty prezentuje markę WISHFUL. Idea? Zero Photoshopa!

Huda Beauty prezentuje markę WISHFUL. Idea? Zero Photoshopa!

Huda Beauty prezentuje markę WISHFUL. Idea? Zero Photoshopa!

O nowej pielęgnacyjnej marce Hudy Kattan, znanej na Instagramie jako Huda Beauty, zrobiło się głośno już przed oficjalnymi komunikatami. Na początku stycznia na Instagramie pojawił się profil o nazwie Huda Beauty Skin, twórczyni marki już wtedy zapowiedziała, że jest to tylko nazwa tymczasowa, a oficjalną poznamy już lada moment…

ZOBACZ: Huda Beauty Skin. Huda Kattan zapowiada kosmetyki do pielęgnacji

Pielęgnacja od Hudy Beauty

Huda ogłosiła właśnie oficjalną nazwę. Stworzone przez nią kosmetyki do pielęgnacji znajdziemy pod nazwą Wishful Skin.

Chociaż od razu wiadomo było, że marka jest skazana na sukces, Huda postanowiła wyróżnić ją na tle konkurencji.

No Filters, Photoshop, Makeup or Facetune – czytamy w bio na Instagramie.

Zdjęcia, którymi będzie reklamować się Wishful Skin nie będą obrobione w Photoshopie, nie zostaną również upiększone filtrami. Huda chce prezentować swoim fankom naturalne piękno i prawdziwe efekty, jakie dają stworzone przez nią produkty.

W rolę modelki wcieliła się sama Huda. Beauty Guru bez oporów zaprezentowała swoim fankom swoją nie do końca idealną skórę – lekkie przebarwienia, widoczne pory, niedoskonałości… BRAWO! Jesteśmy na tak! W dobie wszechobecnego retuszu taka reklama przemawia do nas bardzo!

Póki co zaprezentowany został jeden produkt – Yo Glow Enzyme Scrub. Huda obiecuje, że cała linia będzie wegańska i nietestowana na zwierzętach. Kosmetyki powstają w Korei, a koreańska pielęgnacja jest nam bardzo dobrze znana… Teraz nie możemy doczekać się jeszcze bardziej, a Wy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @wishfulskin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony