Hi Hybrid prezentuje nowe “czyste” pyłki do zdobienia paznokci!

Hi Hybrid prezentuje nowe “czyste” pyłki do zdobienia paznokci!

Zdobienia paznokci nie wychodzą z mody. Jednym z najmocniejszych trendów w dalszym ciągu są różnego rodzaju pyłki. Dzisiaj zaprezentujemy Wam nowość, która pojawiła się właśnie w ofercie marki Hi Hybrid. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

ZOBACZ: Wielki powrót paznokci sprzed lat?

Hi Hybrid pyłki

Hi Hybrid od samego początku obiecuje swoim klientkom, że zrobienie manucure hybrydowego przy pomocy ich produktów będzie proste niczym zrobienie selfie. I ciężko się z tym nie zgodzić – z ich lakierami w warunkach domowych pracuje się naprawdę bardzo dobrze. Marka nie poprzestaje na lakierach i wprowadza pyłki do zdobienia paznokci. Nie są to jednak klasyczne sypkie brokaty, a o wiele czystsza alternatywa.

Pyłki do paznokci

hi Dreams to półtransparentny lakier hybrydowy z mieniącą się drobiną, dostępną w sześciu niezwykłych odcieniach. Nieważne czy marzysz o sławie, fortunie, miłości, szczęściu, pięknie czy podróżach, nowa kolekcja hi Dreams z pewnością zainspiruje Cię do działania.

Produkt należy aplikować na kolorowy utwardzony lakier, ponownie utwardzić, a następnie zabezpieczyć topem. Ciemny kolor lakieru nałożony jako podkład, ukaże pełną gamę możliwości drobinek w lakierze hi Dreams.

Lakiery kosztują 19,90 złotych i są już dostępne w sprzedaży.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Hi Hybrid

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony