GLOV wpadł na genialny pomysł i… Oto wielorazowe waciki!

GLOV wpadł na genialny pomysł i… Oto wielorazowe waciki!

GLOV wpadł na genialny pomysł i… Oto wielorazowe waciki!

Demakijaż to obowiązkowy punk codziennej urodowej rutyny. Z jednej strony dbamy o skórę i chcemy, aby jak najdłużej wyglądała doskonale, z drugiej strony zanieczyszczamy środowisko… Czy zastanawiałyście się kiedyś, ile płatków kosmetycznych zużywa miesięcznie jedna osoba? Aż strach byłoby podliczać. Być może już niedługo się to zmieni…

ZOBACZ: Co wspólnego ma polska marka GLOV ze wczorajszą galą Oscarów?

Innowacyjnym podejściem do demakijażu od dłuższego czasu wykazuje się polska marka GLOV. Rękawic do demakijażu nie trzeba nikomu przedstawiać. Teraz w ofercie pojawiły się również… wielorazowe płatki kosmetyczne!

GLOV waciki

GLOV Moon Pads to delikatne płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku o poręcznym rozmiarze. Można ich używać przez 5 dni w tygodniu przez trzy miesiące, bez potrzeby stosowania dodatkowych kosmetyków do mycia twarzy.

GLOV Moon Pads to nowość marki GLOV, która specjalizuje się w tworzeniu produktów do demakijażu oraz pielęgnacji skóry, przy wykorzystaniu mikrowłókien. Ten wygodny i poręczny produkt został stworzony z myślą o kobietach, które mają dość wacików kosmetycznych, skutecznie wypełniających ich łazienkowy kosz.

Nowości kosmetyczne 2019

GLOV Moon Pads zawiera 5 wacików w energetycznych w pastelowych kolorach na każdy dzień tygodnia. Płatki skutecznie zmywają makijaż tylko za pomocą wody, ale możliwe jest ich stosowanie również z ulubionymi kosmetykami do demakijażu. Płatki zrobione są z bazowego włókna GLOV, a więc są hipoalergiczne i bezpieczne dla wszystkich rodzajów cery. W skuteczny sposób przyciągają cząsteczki makijażu i oczyszczają skórę. Idealnie sprawdzają się również do demakijażu oczu. Strona z krótszym włosiem usuwa makijaż, natomiast druga strona delikatnie peelinguje stronę. Dla dodatkowej wygody można je prać w pralce.

GLOV Moon Pads zastępują nawet do 150 zwykłych płatków kosmetycznych miesięcznie. Kształt płatków oraz ich energetyczne, słodkie kolory przypominają uwielbiane przez wszystkich makaroniki.

GLOV Moon Pads kosztują 29,90 zł.

GLOV wpadł na genialny pomysł i... Oto wielorazowe waciki!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony