Gdzie kupić najbardziej pożądany urodowy gadżet Instagrama – roller?

Gdzie kupić najbardziej pożądany urodowy gadżet Instagrama – roller?

Gdzie kupić najbardziej pożądany urodowy gadżet Instagrama – roller?

Roller do twarzy to jeden z najbardziej pożądanych gadżetów na Instagramie. Pokochały go gwiazdy, dziennikarki urodowe i blogerki. I nic dziwnego, bo oprócz tego, że roller pięknie wygląda na instagramowych zdjęciach to ma jeszcze świetne właściwości. Ale o nich napiszemy Wam więcej w najbliższych dniach (czekajcie na wywiad!), a dzisiaj odpowiemy na jedno z częściej wyszukiwanych zapytań w Google…

ZOBACZ: Czy to właśnie ten gadżet stoi za idealną cerą Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Roller do twarzy – gdzie kupić?

Z pomocą przychodzi Westwing… Tak, bo Westwing uwielbia zaskakiwać nas nie tylko pięknymi meblami i dodatkami do wnętrz, ale również instagramowymi perełkami.

W jednej z najnowszych kampanii pojawił się jade roller. Jade rollery służą do punktowego masażu twarzy oraz całego ciała. Przywrócą gładkość cery i pomogą zredukować cellulit.

Kamienne masażery zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów – jadeitu oraz kwarcu różowego. Mają one właściwość chłodzenia skóry, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek.

Jak działa jade roller?

Masaż jade rollerem w domowym zaciszu to idealny sposób na relaks. Pobudza krążenie i przepływ limfy w twarzy. Dodatkowo redukuje napięcie mięśniowe, które jest odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek. Wzmacnia też mięśnie, przez co twarz wydaje się pełniejsza i bardziej wygładzona.

Na Westwing, w trwającej aktualnie kampanii, znajdziecie dwa rollery do twarzy i roller do ciała. Różowy roller kwarcowy kosztuje aktualnie 179 złotych, natomiast rollery jadeitowe 139 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Westwing / @whitelotus_wellness

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony