Fryzury ślubne na sezon 2018 od Kevina Murphy

Fryzury ślubne na sezon 2018 od Kevina Murphy

Romantycznie, lekko i pięknie.

Każda kobieta w dniu swojego ślubu chce wyglądać perfekcyjnie. Najważniejsza jest oczywiście suknia – poszukiwania tej jedynej trzeba zacząć nawet na rok przed ślubem. Od stylu kreacji zależy reszta stylizacji. A na tę składają się nie tylko dodatki, takie jak buty czy biżuteria, ale również fryzura i makijaż. Do eleganckiej sukni będzie pasował gładki kok, a do tej w stylu boho rozwiane fale i warkocze.

ZOBACZ: Bukiet ślubny w stylu boho – hit?

Kevin Murphy – fryzury ślubne

Marka KEVIN.MURPHY, która tworząc kolekcję I.DOO pomaga wyłamać się z klasyki stylizacji ślubnych i wzbogacić je tym, co obecnie modne na światowych wybiegach! Marka KEVIN.MURPHY w swojej kolekcji I.DOO pomaga przetłumaczyć język mody na wygodne i przede wszystkim piękne ślubne fryzury.

Dzięki wyjątkowym technikom szycia i zaplatania włosów opracowanych przez stylistów marki, możliwe jest uzyskanie zarówno oldschoolowych looków w stylu bohemy, jak i uczesań inspirowanych klasyką.

KEVIN.MURPHY udowadnia także, że ślubne fryzury mogą być bardzo kreatywne, łącząc stylizację włosów z takimi elementami jak kwiaty, welony czy tiule. A to wszystko – jak zwykle w KEVIN.MURPHY – w zgodzie z najnowszymi trendami!

Fryzury ślubne 2018

Kevin Murphy proponuje swoim Pannom Młodym rozpuszczone włosy. Najmodniejsze są te pofalowane, ale koniecznie w naturalnym wydaniu. Rządzą również warkocze – co powiecie na koronę zaplecioną właśnie z warkocza? No i kwiaty. W każdej postaci. Wianki lub pojedyncze kwiaty wkomponowane w romantyczne upięcia…

My jesteśmy na tak, nawet bardzo!

ZOBACZ: Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Zdjęcia: Materiały Prasowe Kevin Murphy

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony