Foreo prezentuje najnowszą szczoteczkę soniczną. Oto Luna 3!

Foreo prezentuje najnowszą szczoteczkę soniczną. Oto Luna 3!

Foreo prezentuje najnowszą szczoteczkę soniczną. Oto Luna 3!

Odkąd pierwszy raz wypróbowałyśmy soniczną szczoteczkę do mycia twarzy – nie wyobrażamy sobie bez niej codziennej pielęgnacji. Nie będzie zaskoczeniem, że uwielbiamy szczoteczki Foreo (z resztą nie tylko szczoteczki) i zawsze z niecierpliwością oczekujemy kolejnych nowości. I właśnie z nowością do Was dzisiaj przychodzimy.

ZOBACZ: IRIS, czyli gadżet od Foreo, który nie jest niezbędny, ale… warto go mieć!

Foreo Luna 3

Okazuje się, że rodzina Luna powiększyła się o kolejny model. Foreo Luna 3 to pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji, które łączy ultra delikatne i higieniczne oczyszczanie z ujędrniającym masażem o różnorodnej intensywności, dopasowanym do kondycji i wieku naszej skóry. Szczoteczka soniczna jest w pełni kontrolowana przez aplikację FOREO, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu. Tak jak poprzednie modele, LUNA 3 dostępna jest w trzech wersjach: dla skóry wrażliwej, normalnej i mieszanej.

Foreo Luna 3, czyli najnowsza szczoteczka soniczna do twarzy

Foreo Luna

FOREO po raz kolejny wprowadza rozwiązanie, które nadaje nowy bieg urodowym trendom i kształtuje świat pielęgnacji hi-tech. W nowej odsłonie aplikacji FOREO For You znajdziemy wachlarz opcji, by móc spersonalizować swoje oczyszczanie i masaż twarzy. Kondycja naszej skóry zmienia się w ciągu roku, więc i my poprzez aplikację możemy programować szczoteczkę  i zmieniać intensywność pulsacji. LUNA 3 posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Niezależnie od tego jaką definicję piękna wyznajemy, piękna skóra wymaga od nas oczyszczania i pielęgnacji każdego dnia.

LUNA 3 to trzecia generacja szczoteczki sonicznej do twarzy, utrzymana w najwyższym do tej pory standardzie zaawansowanej technologicznie pielęgnacji.

CZYM ZASKAKUJE NAS LUNA 3?

  • Łączy się z najnowszą wersją aplikacji FOREO For You, która dodatkowo podpowiada nam, w jaki sposób wykonać oczyszczanie lub masaż twarzy dla najlepszego i najbardziej skutecznego efektu.
  • Posiada jeszcze większą powierzchnię czyszczącą, a silikonowe wypustki są bardziej miękkie i o 30% dłuższe niż te w poprzednich modelach. Dzięki temu docierają do trudno dostępnych miejsc oraz dokładnie oczyszczają pory.
  • Ultra higieniczny i bezpieczny dla skóry silikon klasy medycznej, nie powoduje podrażnień, a ma za zadanie uelastycznić i ujędrnić naszą skórę.
  • Szczoteczka posiada 16 poziomów pulsacji, które możemy dostosować do kondycji, czy wieku naszej skóry. 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania.
  • Funkcja masażu ukierunkowana jest na poszczególne strefy twarzy: owal, okolice oczu, kontur ust oraz szyję.
  • Masaż za pomocą szczoteczki wyraźnie ujędrnia i odmładza, a także poprawia absorpcję produktów do pielęgnacji takich jak serum czy krem.
  • Posiada super wytrzymałą baterię ? jedno ładowanie wystarcza na ok. 650 zastosowań.
  • Aplikacja posiada funkcję ?Find my LUNA?, czyli ?Znajdź swoją LUNĘ?, dzięki czemu zawsze odnajdziemy swoją szczoteczkę np. w torbie na siłownię.
  • Do każdej szczoteczki LUNA 3 oprócz kabla USB i woreczka ochronnego, dołączona jest saszetka z serum o pojemności 2 ml, dzięki czemu od razu możemy wypróbować, jak działa masaż z wykorzystaniem produktu do pielęgnacji polecanego przez FOREO.

LUNA 3 dostępna jest na stronie foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl. Cena: 849 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Foreo

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony