Foreo FOFO, czyli kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Foreo FOFO, czyli kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Foreo FOFO, czyli kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Dlaczego jest wyjątkowa?

Marka Foreo już od dłuższego czasu wiedzie prym w kategorii urządzeń do pielęgnacji twarzy. Silikonowe szczoteczki soniczne już na dobre zadomowiły się w naszych łazienkach i teraz ciężko byłoby wyobrazić nam sobie codzienną urodową rutynę bez tych małych pomocników.

ZOBACZ: Foreo UFO rozszerza gamę maseczek do twarzy

Szwedzka marka nie zamierza zwalniać ani na chwilę i po raz kolejny zaskakuje nas kolejną urodową innowacją…

Foreo FOFO. Kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Foreo FOFO

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji (dosłownie) już za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy i niewinny design szczoteczki. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, takich jak antybakteryjny silikon klasy medycznej oraz 24-karatowe złoto!

Sposób działania szczoteczki nie wydaje się skomplikowany ? wystarczy pobrać aplikację mobilną FOREO For You, połączyć telefon ze szczoteczką, wykonać analizę skóry poprzez przykładanie sensorów skóry do określonych partii twarzy i oczyścić twarz. Proste, prawda?

Tak naprawdę, działanie LUNA fofo jest o wiele bardziej zaawansowane technologicznie niż to się wydaje. Szczoteczka została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji i wyjątkowo czułych, pozłacanych sensorach skóry, dzięki którym każda miłośniczka technologii może przeprowadzić analizę cery. Dzięki takiej analizie dowiadujemy się jaki jest faktyczny wiek skóry, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany i unikalny program oczyszczania każdej części twarzy. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty takiej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie

Oprócz wszystkich wymienionych innowacji FOFO ma wszystkie charakterystyczne cechy pozostałych produktów FOREO. Soniczna technologia oczyszczania o częstotliwości 8 000 pulsacji na minutę. Silikonowe wypustki przeznaczone do dokładnego oczyszczania. Lekki, ergonomiczny i miły w dotyku design. Badania kliniczne potwierdzają, że ultra delikatny silikon jest 35x bardziej higieniczny i łagodniejszy dla skóry niż nylonowe włosie. Działa na wymienną baterię ? gwarantuje do 400 użyć.

Foreo FOFO. Kolejna innowacyjna szczoteczka do mycia twarzy

Foreo FOFO – cena

Urządzenie, chociaż bardzo innowacyjne, wcale nie jest bardzo drogie. Szczoteczka kosztuje 349 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Foreo

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony