Fixer do makijażu – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Fixer do makijażu – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Fixer do makijażu – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Przyda się szczególnie latem.

Fixer to coś, bez czego nie wyobrażam sobie codziennego makijażu. Mgiełki goszczą w mojej kosmetyczce już od kilku lat i jedyne co się zmienia (od czasu do czasu) to marki. A więc – dlaczego warto po nie sięgnąć?

ZOBACZ: MAC ogłasza globalny dzień mgiełki FIX+

Mgiełka może służyć nie tylko do utrwalania makijażu. I warto dodać, że nie każda ma takie właściwości. Są produkty, które nawilżają i odświeżają twarz, są również takie, które utrwalają makijaż niczym lakier włosy.

Dzisiaj coraz bardziej odchodzi się od matu na twarzy, a najgorętszym trendem jest rozświetlenie i blask. Mgiełka do twarzy pomaga pozbyć się pudrowej warstwy, dzięki czemu makijaż wygląda naturalnie i świeżo. Mgiełki pomagają również scalić ze sobą makijaż, w szczególności ten na wielkie wyjścia, gdy nie szczędzimy bronzera, różu i rozświetlacza.

Mgiełki mogą również pomóc zmienić konsystencję kosmetyków. Jak podkręcić głębie koloru cieni? Wystarczy spryskać pędzel fixerem i przejść do aplikacji cienia. Podobnie można zrobić z rozświetlaczem – efekt “tafli” gwarantowany.

ZOBACZ: Najbardziej intrygujący kosmetyk sezonu? Poznajcie Festival Refresh!

Utrwalacz makijażu

Oprócz mgiełek nawilżających i scalających są również utrwalacze. A wśród nich m.in. All Nighter od Urban Decay i Lock-it Makeup Setting Mist od Kat Von D Beauty. Obydwa godne polecenia, chociaż ja zastanawiam się jeszcze nad zakupem kultowego już sprayu utrwalającego od Kryolan. Używałyście? Ja potrzebuje czegoś na wielkie wyjścia.

W poniższej galerii przedstawiam aż 13 produktów, na które warto zwrócić uwagę.

Najlepsze fixery do makijażu - co znajdziemy w ofercie znanych marek?

Urban Decay - All Nighter

Koniec z makijażem, który spływa w ciągu dnia: Urban Decay znalazł rozwiązanie tego częstego problemu. Nasz spray utrwalający All Nighter rozpyla się bez efektu obciążenia, aby makijaż trzymał się perfekcyjnie przez 16 godzin, bez spływania, bez wysuszania, bez przemieszczania się i gromadzenia w fałdkach skóry. Rezultat? Zauważalnie gładsza skóra i makijaż trzymający się do białego rana!
Cena: 155 zł / 118 ml
« 1 z 13 »

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony