Fenty Beauty prezentuje kolejne nowości!

Fenty Beauty prezentuje kolejne nowości!

Gama odcieni jest imponująca!

Nowy rok rozpoczął się naprawdę dobrze. Wczoraj Rihanna i jej kosmetyczna marka – Fenty Beauty – zaprezentowali kolejne gorące nowości. A my jesteśmy przekonane, że na tym się nie skończy!

ZOBACZ: Stunna Lip Paint od Fenty Beauty ma nowe kolory!

Gwiazdą wśród nowości od Riri jest oczywiście…

Fenty Beauty korektor

Tak, korektor to coś, czego brakowało w ofercie Fenty Beauty. A po ogromnym sukcesie podkładu Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation marka wręcz nie mogła odpuścić stworzenia korektora. Rihanna obiecuje, że Pro Filt’r Concealer ma być niesamowicie kremowy i lekki, a specjalna formuła ma gwarantować, że produkt nie będzie zbierał się z załamaniach i zmarszczkach. Produkt ma być mocno kryjący i ma bez problemu poradzić sobie z zakryciem przebarwień, cieni pod oczami i zasinień. Korektor będzie dostępny w aż 50 odcieniach, z czego 25 z pewnością znajdzie się w kręgu zainteresowania Europejek.

Fenty Beauty puder sypki

Kolejną nowością od Fenty Beauty są sypkie pudry w 8 półtransparentnych odcieniach stworzonych dla każdego odcienia skóry. Rihanna obiecuje piękne wykończenie makijażu i utrwalenie go. Zamiast nienaturalnego matu produkt ma pozostawiać na twarzy piękne rozświetlone wykończenie. A to wszystko bez efektu “flashback”, co oznacza, że puder idealnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również np. do makijaży ślubnych.

Fenty Beauty nowe odcienie podkładu

Nie myślcie, że to wszystko. Fenty Beauty poszerza również gamę odcieni podkładu Pro Filt’r Soft Matte Longwear Foundation! 10 nowych kolorów powinno być gwarancją, że każda kobieta znajdzie swój ideał…

Nowości trafią do sprzedaży już 11 stycznia. Której z nich nie możecie się doczekać najbardziej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram / @fentybeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony