Fenty Beauty prezentuje genialny patent na szybkie czyszczenie pędzli

Fenty Beauty prezentuje genialny patent na szybkie czyszczenie pędzli

Fenty Beauty prezentuje genialny patent na szybkie czyszczenie pędzli

Zachwyca wszystko prócz ceny produktu.

Każda z nas z pewnością chociaż raz musiała ekspresowo wyczyścić pędzle do makijażu. Najczęściej tyczy się to pędzli do oczu, gdy podczas wykonywania makijażu musimy pozbyć się kolorowych cieni z włosia. Tradycyjne mycie nie wchodzi w grę – nie mamy czasu na czekanie aż pędzle wyschną. Całe szczęście jest na to patent…

ZOBACZ: Fenty Beauty wprowadza GENIALNY peeling do ust!

Z pomocą przychodzi Rihanna i jej urodowa marka – Fenty Beauty. W ofercie Sephory pojawiła się niedawno specjalna gąbka stworzona do wspominanego wyżej celu.

Fenty Beauty gąbka

Dry brush-cleaning sponge to gąbka do czyszczenia pędzli na sucho, która szybko i łatwo ściąga z włosia pigment, dzięki czemu można łatwo zmieniać kolory przy pomocy jednego pędzla – bez wody i mydła. W eleganckim pudełeczku zamknięta została gąbka przypominająca nieco drucianą gąbkę do mycia naczyń lub okrągły wypełniacz do koków.

Jak szybko umyć pędzle?

Sama koncepcja jest genialna, ale trzeba za nią słono zapłacić. Słono – biorąc pod uwagę, że dostajemy kawałek gąbki w ładnym opakowaniu. Dry brush-cleaning sponge od Fenty Beauty kosztuje… 89 złotych. My patent znamy dobrze już od kilku lat i zdradzimy Wam tylko tyle, że do tego celu idealnie sprawdzi się wspomniany wyżej „donut”. Jeżeli jednak wolicie mieć piękny gadżet – szukajcie go w perfumeriach Sephora.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Fenty Beauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony