Fenty Beauty i nowe kosmetyki, które… “wyglądają drogo”

Fenty Beauty i nowe kosmetyki, które… “wyglądają drogo”

Fenty Beauty i nowe kosmetyki, które… “wyglądają drogo”

Marka Fenty Beauty jest na topie, i to nawet bardzo. Od czwartku kosmetyki od Rihanny możemy kupić w polskiej Sephorze, my już je testujemy i już jutro przyjdziemy z recenzją i bardzo ciekawym rozdaniem!

ZOBACZ: Kosmetyki Fenty Beauty – co warto kupić?

Data wprowadzenia Fenty Beauty na polski rynek nie była przypadkowa. 07.09 marka świętowała pierwsze urodziny. Z tej okazji powstała cudowna mini kolekcja, która nie tylko według Rihanny “wygląda drogo”…

Fenty Beauty rozświetlacz

Rozświetlacz DIAMOND BOMB w odcieniu HOW MANY CARATS?! to niepowtarzalny produkt, który tworzy na skórze efektowną platynową taflę. Fenty Beauty zachęca do używania go nie tylko na twarzy, ale i na całym ciele. A my patrząc na zdjęcia modelek mamy ochotę “wysmarować się” nim od stóp do głów.

Rozświetlacz jest dostępny w polskiej Sephore (woohoo!) i kosztuje 165 złotych.

Fenty Beauty błyszczyk

Równie efektownie wygląda błyszczyk do ust GLOSS BOMB. Najbardziej efektownie wygląda na “nagich” ustach. Ma bardzo delikatne drobinki. Błyszczyk również jest dostępny w Polsce i kosztuje 69 złotych. My podpowiemy Wam tylko tyle, że błyszczyk Fenty Beauty jest chyba najlepszym jaki do tej pory miałyśmy przyjemność używać!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @Fentybeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony