Farsali wprowadza nowe serum. Ten primer będziesz chciała mieć!

Farsali wprowadza nowe serum. Ten primer będziesz chciała mieć!

Farsali wprowadza nowe serum. Ten primer będziesz chciała mieć!

Farsali to marka, która zdobyła ogromną popularność na Instagramie dzięki swojemu kultowemu już Unicorn Essence. Różowe serum do twarzy zaprezentowała chyba każda blogerka urodowa. Produkt jest nie tylko jest dobrym kosmetykiem do pielęgnacji twarzy, ale również świetną bazą pod makijaż.

ZOBACZ KONIECZNIE: Przetestowałam najbardziej instagramowe serum świata – Farsali – Unicorn Essence

Farsali korzysta z wielkiej popularności i co jakiś czas wprowadza do oferty kolejne nowości. Jakiś czas temu ogromny szał zrobił żelowy rozświetlacz, a teraz…

Farsali Skintune Blur

Zapowiada się kolejny wielki hit. Skintune Blur to hybrydowy primer-serum, który tworzy na skórze delikatny efekt blur, zmniejsza widoczność porów i niedoskonałości. Skóra jest delikatnie rozjaśniona i wygładzona. W składzie znajdziemy m.in. witaminę C, wyciąg z orzecha kokosa oraz wyciąg z ogórka.

Skintune Blur, podobnie jak pozostałe produkty Farsali, jest bardzo wszechstronny. Można używać go jako produkt do pielęgnacji, jako bazę pod makijaż (podobno w połączeniu z Unicorn Essence daje niesamowity efekt) lub łączyć go z podkładem.

Produkt trafi do sprzedaży w USA już 6 września, ma kosztować 54 dolary, czyli około 200 złotych. Jesteśmy przekonane, że chętnych do przetestowania nie zabraknie, a gdy już pojawi się w Polsce to my również nie odpuścimy sobie zakupów!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @farsalicare

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony