Dyson zaskakuje kolejnym urządzeniem do stylizacji włosów

Dyson zaskakuje kolejnym urządzeniem do stylizacji włosów

Dyson zaskakuje kolejnym urządzeniem do stylizacji włosów

Tym razem… innowacyjna prostownica!

Dyson to marka doskonale znana na całym świecie nie tylko z genialnych odkurzaczy i oczyszczaczy powietrza, ale również z urządzeń do stylizacji włosów. Suszarki Supersonic używają najlepsi styliści gwiazd, coraz więcej fanek ma również lokówka Airwrap Styler Complete. Marka nie zamierza na tym poprzestawać – kilka dni temu światło dzienne ujrzało kolejne urządzenie. Tym razem mowa o innowacyjnej prostownicy do włosów Corrale. I coś czujemy, że urządzenie to szybko dołączy do pozostałych bestsellerów marki.

ZOBACZ: IRIS, czyli gadżet od Foreo, który nie jest niezbędny, ale… warto go mieć!

Prostownica Dyson Corrale™ wykorzystuje opatentowaną technologię elastycznych płytek, która ułatwia zbieranie włosów, zapewniając ulepszoną stylizację i zmniejszając o połowę ilość uszkodzeń. Dodatkowo, jest bezprzewodowa. Uzyskaj wyjątkowy efekt stylizacji w dowolnym miejscu i czasie – szybciej.

Dyson prostownica

Prostownica Dyson Corrale™ posiada elastyczne płytki wyposażone w pionierską technologię mikrozawiasów, które wyginają się aby dopasować się do kształtu pasma włosów i lepiej otoczyć je, dystrybuując dzięki temu równomiernie ciepło i napięcie oraz utrzymując pasma włosów idealnie wyrównane. Ten wysoce efektywny sposób stylizacji włosów pozwala na użycie niższej temperatury, co umożliwia osiąganie idealnej stylizacji włosów z mniejszą ilością uszkodzeń.

Prostownica nadaje się do stylizacji wszystkich rodzajów włosów. To unikatowe urządzenie posiada również inteligentny system kontroli ciepła w celu precyzyjnego ustawienia pożądanej temperatury. Urządzenie jest zasilane 4-ogniwową baterią litowo-jonową, która w wersji bezprzewodowej pozwala prostownicy na osiąganie takiej samej wydajności, jaką mają pełnowymiarowe prostownice przewodowe, w dowolnym czasie i miejscu.

Odkryliśmy, że jeśli płytki precyzyjnie dopasują się do profilu pasma, to z każdym pociągnięciem możemy uzyskać odpowiednie napięcie dla wszystkich włosów poddawanych stylizacji. To oznacza ulepszoną stylizację i brak nadmiernego uszkodzenia termicznego. Po prostu nie potrzeba tyle ciepła co inni, by osiągnąć ten sam efekt. Zaprojektowaliśmy unikatowe elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu, wyposażone w siatkę przewodów o dokładności 65 mikronów – czyli grubości ludzkiego włosa . Elastyczne płytki otaczają pasma włosów, równomiernie aplikując ciepło i napięcie.

Prostownica Dyson Corrale™ ulepsza proces stylizacji, jednocześnie znacznie ograniczając uszkodzenia termiczne włosów – James Dyson, Założyciel i Główny Inżynier.

Prostownica bezprzewodowa

• Jedyna prostownica z elastycznymi płytkami do kształtowania i zbierania włosów.

• Zaprojektowana by zapewnić wymarzony efekt przy mniejszym oparciu o ciepło, redukując uszkodzenia włosów o połowę.

• Bezprzewodowa funkcjonalność zrodzona z miliardowej inwestycji firmy Dyson i pionierskiej ekspertyzy w technologii zasilania.

• Elastyczne płytki Dyson: opatentowane elastyczne płytki wykonane ze stopu miedzi i manganu z 15 segmentami mikrozawiasów, które wyginają się i dostosowują do pasm włosów, redukując puszenie i luźne kosmyki.

• System Grzewczy: przełomowy system ogrzewania dynamicznego, który dopasowuje się do płytek i zapewnia trzy precyzyjne ustawienia temperatury – 165°C (330°F), 185°C (365°F) and 210°C (410°F).

• Inteligentna Kontrola Ciepła: zintegrowana technologia regulacji temperatury 100 razy na sekundę, zapewniająca precyzyjną dokładność cieplną.

• Technologia baterii – czteroogniskowa bateria litowo-jonowa zapewnia do 30 minut stylizacji bezprzewodowej dając taki sam efekt jak przewodowe prostownice. Pełne ładowanie w 70 minut.

• Z przewodem lub bez – prostownica Dyson Corrale™ może być używana bezprzewodowo albo z kablem ładującym lub podłączona do ergonomicznie zaprojektowanej stacji ładującej.

• Wprowadzona na rynek w marcu 2020 w Paryżu.

Prostownica ma trafić do Polskich sklepów już w czerwcu tego roku. Musimy przyznać, że zapowiada się bardzo obiecująco i nie możemy doczekać się testów!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe dyson

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony