Dreams come true! Kevin Murphy stworzył zapachy!

Dreams come true! Kevin Murphy stworzył zapachy!

Dreams come true! Kevin Murphy stworzył zapachy!

Pewnie nie tylko nam wielokrotnie podczas mycia włosów szamponem od Kevina Murphy przyszło do głowy, że marka ta zdecydowanie powinna stworzyć własne perfumy. Regenerująca niebieska seria REPAIR.ME ma jeden z najpiękniejszych zapachów na świecie, podobnie jak lakier BEDROOM.HAIR i mgiełka do włosów SHIMMER.ME BLONDE.

ZOBACZ: Kevin Murphy oczyszcza oceany z plastiku. Jak?

Widocznie nie tylko my marzyłyśmy o perfumach o zapachu kultowych produktów Kevina Murphy… Marka pochwaliła się właśnie na Facebooku…

#ToBędąPiękneŚwiętaSpełniamy marzenia ? Już wkrótce dostępne będą świąteczne rollery inspirowane zapachami Waszych…

Opublikowany przez Kevin Murphy Polska Wtorek, 13 listopada 2018

Kevin Murphy perfumy

Może do perfum jeszcze kawałek, ale Kevin Murphy stworzył rollery zapachowe inspirowane właśnie niektórymi z najlepiej sprzedających się produktów! Icons Noir pachnie jak Bedroom.Hair, Icons Nouveaux ma zapach Shimmer.Me Blonde, natomiast Icons Opulent to zapach inspirowany Young.Again! Wspaniała wiadomość, prawda?

Póki co wiadomo tylko tyle, że roletki pojawią się w sprzedaży już niedługo i że opakowanie zawiera 7 ml produktu. Nie wiadomo czy jest to jedyna okazja zakupu takiego zapachu czy wejdą one do regularnej sprzedaży. Nie mniej jednak skaczemy z radości i na pewno nie odpuścimy sobie zakupów!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / Facebook

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony