Dlaczego wszyscy zachwycają się tą paletą cieni do powiek?

Dlaczego wszyscy zachwycają się tą paletą cieni do powiek?

Dlaczego wszyscy zachwycają się tą paletą cieni do powiek?

Odpowiedź jest prosta.

Instagram żyje nadchodzącą premierą kolekcji, którą makijażysta Beyonce, Sir John, stworzył przy współpracy z Luminess Cosmetics. Podobnie zresztą jak zbliżającą się premierą filmu Król Lew. Pewnie zastanawiacie się co łączy te dwa pozornie niezwiązane ze sobą tematy. Śpieszymy z odpowiedzią.

ZOBACZ: Widziałyście już limitowaną edycję PREP + PRIME FIX+ od MAC?

Okazuje się, że związek między nimi jest większy niż mogłoby się wydawać. Luminess Cosmetics zaprosiło do współpracy nie tylko Sir Johna, ale również Disneya. Tak powstała limitowana kolekcja kosmetyków Disney?s The Lion King.

Sir John Król Lew

Kolekcja, a przede wszystkim jej kolorystyka, inspirowana jest dziką Afryką i sawanną. Nie mogło zabraknąć całej palety neutralnych kolorów, ale również wibrujących żywych odcieni inspirowanych m.in. zmieniającymi się kolorami nieba.

Głównym bohaterem kolekcji jest paleta cieni do powiek, na premierę której oczekuje z niecierpliwością cała sfera beauty. Nie zabrakło również setu do konturowania twarzy, pięknego rozświetlacza, pomadek i błyszczyków. Kolekcja ma trafić do sprzedaży 14 czerwca. Jedynym minusem jest to, że jeżeli marzą Wam się te cudeńka – prawdopodobnie będziecie musiały sprowadzać je zza granicy, bo marka nie jest dostępna w Polsce.

ZOBACZ WIĘCEJ:

zdjęcia: INstagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony